Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni, ha a...

Mit tudok csinálni, ha a bérbeadóm zaklat? 20/L

Figyelt kérdés
Néhány hónapja költöztem itt Budapesten albérletbe munka illetve mérgező otthoni családi légkör miatt. A bérbeadóm egy kedves férfi, akivel az elején jóba lettünk és felajánlotta, hogy egy kis "plusz dologért" hajlandó engedni egy keveset a bérleti díjból. Én meg sajnos pénz szűkében belementem az egészbe. Eddig nem volt vészes, havi 1-2 alkalom, viszont most a munkahelyemen kezd alakulgatni valami az egyik férfi kollégámmal ezért megmondtam a bérbeadómnak, hogy nem szeretném tovább így csinálni és fizetném újra a teljes bérletit. Viszont azóta, hogy ezt megmondtam neki folyamatosan zaklat, hogy eddig milyen jó volt, meg hogy ez mindkettőnknek jó. Miért vagyok ilyen? Gondoljam át stb. Nem hagy békén. Albérletet váltani sem szeretnék, mert már nagyon megszerettem a mostanit. Jó helyen van, anyagilag sem veszélyes. Szóval hogy tudnám leállítani őt? Van esély rá, hogy idővel abba hagyja?

2022. márc. 23. 22:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Ki szelet vet, vihart arat!
2022. márc. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hülye voltam, amiért belementem. De ezen már nem tudok változtatni.
2022. márc. 23. 22:28
 3/26 anonim ***** válasza:
74%
aki k*..... áll, ne csodálkozzon hogy b*.....
2022. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ebből csak albérlet váltással tudsz kimászni, örülj neki, ha utána nyugton hagy.
2022. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Hat, erre most mit lehet mondani? Gondolkodni kellett volna elore.. konkretan akarhogy nezzuk, te penzert fekudtel le valakivel, koltozz el onnan, nincs mas megoldas.
2022. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%

Én annó tök ingyen segítettem egy lánynak. Igaz csak egy szobát adtam neki, szóval hozzám költözött be, de semmit nem kértem érte. Se pénzt, se mást.


Itt viszont a férfinek kell igazat adnom. Én sem nézném jó szemmel, hogy hülyítesz! Majd ha meg nem jön össze a munkahelyeden a srác, akkor meg megint mész a férfihez, hogy had fizessél szexszel?

2022. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
3%
Ha kiadja neked így is a lakást, akkor csak hajtogasd neki, hogy teljesen biztos vagy benne, hogy már nem pálya ami addig történt, fogadja el vagy dobjon ki.
2022. márc. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%

Menjél el onnan minél előbb, és tanulj a hibádbol!


Ha maradnal, akkor a most kialakuloban lévő kapcsolatodnak ezt a sztorit bevallanad? Mert könnyen lehet, hogy a kapcsolat végét is jelentene.

2022. márc. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
44%

Köszönöm kérdező, egy elég nehéz időszakomnak vetettél véget.

Bánkódtam azon, hogy nincs senkim. De ha ilyenek a lányok, lehet jobban is jártam.

Köszönöm

2022. márc. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Shaddark ***** válasza:
96%

Szerintem kezdj el nézegetni albérleteket.

Reálisan nézve ha a pasinak ez "jó üzlet" volt, akkor ha te lemondod akkor mást fog keresni. bízni fog benne hogy talál másik lányt akinek szintén jó így. Nem hiszem hogy belemenne hogy ezután pénzért lakj ott, addig fog zaklatni amíg el nem mész vagy meg nem gondolod magad. Ami működhet is, nem tudsz 24/24 erős maradni minden áldott nap.

2022. márc. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!