Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni, ha a...

Mit tudok csinálni, ha a bérbeadóm zaklat? 20/L

Figyelt kérdés
Néhány hónapja költöztem itt Budapesten albérletbe munka illetve mérgező otthoni családi légkör miatt. A bérbeadóm egy kedves férfi, akivel az elején jóba lettünk és felajánlotta, hogy egy kis "plusz dologért" hajlandó engedni egy keveset a bérleti díjból. Én meg sajnos pénz szűkében belementem az egészbe. Eddig nem volt vészes, havi 1-2 alkalom, viszont most a munkahelyemen kezd alakulgatni valami az egyik férfi kollégámmal ezért megmondtam a bérbeadómnak, hogy nem szeretném tovább így csinálni és fizetném újra a teljes bérletit. Viszont azóta, hogy ezt megmondtam neki folyamatosan zaklat, hogy eddig milyen jó volt, meg hogy ez mindkettőnknek jó. Miért vagyok ilyen? Gondoljam át stb. Nem hagy békén. Albérletet váltani sem szeretnék, mert már nagyon megszerettem a mostanit. Jó helyen van, anyagilag sem veszélyes. Szóval hogy tudnám leállítani őt? Van esély rá, hogy idővel abba hagyja?

2022. márc. 23. 22:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%
Nincs az a pénzszűke, ami miatt prostitualodnek! A pasidnak elmondod? Mert ha ott maradsz, elég hamar ki fog derülni.
2022. márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
95%
Ezt már elb***tad, keress inkább másik lakást.
2022. márc. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Thispain ***** válasza:
24%

#6(22:39): A férfi felajánlotta a nőnek, hogy ha néhányszor szexelnek, enged a bérleti díjból. Ezt a megegyezést mindketten tartották. A nő ezt az egyezményt most fel akarja mondani, és visszatér az első ajánlatra.


Mit hitt a férfi? Néhány forintért belészeret a nő azáltal, hogy néhányszor szexelnek, és ezáltal összeházasodnak? Utalt erre a nő bármilyen módon?

2022. márc. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
86%

#13

A férfi kapcsolatot akar?? Nem, csak tovább dugni a nőt. Hol talál máshol ilyen olcsó prostit??

Felesleges itt a védőbeszéd. A kedves kérdező pénzért dugott. Ez a köznyelveb a prostitúció megfelelője. A férfi talált egy hülyét aki ebbe belement. Érthető, hogy ezt nem adná szívesen. Vagy próbálna még egy ilyen balekot keríteni.

2022. márc. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
34%
Életszerűtlen kamu. Ezt nem nő írta.
2022. márc. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
67%

“ Jó helyen van, anyagilag sem veszélyes”


Azért valahogy mindig lebuknak a kamusztorizók.

Az elején azt írod, hogy kényszerből belementél, mert anyagilag terhelő.


Nem tudsz aludni, hogy ilyen átlátszó, életidegen sztorival jössz és le is buktatod magad?

2022. márc. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
93%
Új albérlet
2022. márc. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
83%
Az igen. Ha én lennék a csaj és engem dug akkor elvárom hogy ingyen lakjam ott. Ez mekkora. De csak az árból engedett neki. Te jó hülye csaj vagy.
2022. márc. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
Majd abbahagyja.
2022. márc. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
81%

18.

Nyilván nem volt annyira jó nő a csaj, hogy az összes pénzt elengedje neki a pasas.

:)

2022. márc. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!