Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa tartani az ismeretlen...

Furcsa tartani az ismeretlen telefonhívásoktól és emiatt nem visszahívni őket?

Figyelt kérdés
Se a rejtett számot se azt ahol ott egy ismeretlen szám, akár magyar akár nem
2022. márc. 24. 17:23
 1/3 anonim válasza:
100%

Szerintem kicsit sem furcsa, volt egy időszak amikor én is egyfolytában kaptam random hívásokat. Volt amikor egy öregasszony naponta többször is engem hívogatott hogy a barátnőjét keresi, majd rá pár napra elkezdett zaklatni hogy ki fog csinálni hogy ignorálom.

(Nem tudom troll volt-e, de pár hasonló random hívás után én is elkezdtem kerülni ezeknek az ismeretlen / rejtett számok felvételét. Úgy vagyok vele hogy ha ismer személyesen úgyis majd megemlíti és elmentem a számát (volt már rá alkalom, utólag kérdeztem is tőle egy beszélgetés során hogy nem furcsálta-e, de ő azt mondta hogy kicsit sem)

2022. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hívok vissza ismeretlen számot.
2022. márc. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én fel szoktam venni, de csak akkor, ha magyar előhívója van (és nem rejtett szám). Visszahívni viszont csak akkor szoktam, ha tudom, hogy fognak keresni idegen számról. (pl. Álláskeresésnél)
2022. márc. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!