Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fogynom kene ha amugy csinos...

Fogynom kene ha amugy csinos vagyok de nem vagyok vekony?

Figyelt kérdés

En is erzem es mindenki dicser hogy csinos vagyok, viszont nem vagyok vekony.

Nagy a fenekem nagy a mellem, a csipom szeles, a combom nagyo csinos noies vagyok es igazabol nincs magammal bajom de neha ugy erzem orulnek ha vekony lany lennek es nem ilyen mint most. Viszont az teny, hogy mindenhol megneznek, es ha bevallom magamnak ha nem, akarhova megyek mindig en vagyok az, aki a legcsinosabb. Latom is meg mindenki mondja.

167 centi vagyok es 65 kilo, csak az a baj ha fogyok akkor a fenekem tajekarol fogyok, onnan meg nem akarok.


Szerintetek kene fogynom a leirtak alapjan? 22


2022. márc. 24. 21:26
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok telt, inkabb csak van mit fogni. Es ez zavar neha.

Talan ezert erzem hogy fogynom kene, de tudom ha fogynek max 10 kilot az nem en lennek mert nekem ez all jol

2022. márc. 24. 21:27
 2/23 anonim ***** válasza:
51%
Az én ízlésem szerint még akár hízhatnál is egy kicsit! De a másik meg mást fog mondani, szóval erre nincs releváns válasz.
2022. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

[link]


Ugyanez vagyok testileg annyi kulonbseggel, hogy a hasam nem ilyen vekony es szelesebb egy nagyon kicsit a csipom es nagyobb a mellem

2022. márc. 24. 21:30
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzed magad a bőrödben, akkor nem kell változtatnod semmit.
2022. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2022. márc. 24. 21:33
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzed így magad akkor szerintem nem kell fogynod, egyébként sem feltétlen a súly számít hanem inkább amit a tükörben látsz. Nekem pl a magasságomhoz kb 55 kilonak kéne lennem de mikor annyi vagyok, semmi mellem, fenekem, bordáim is picit látszanak. Most 60 kg vagyok és most érzem úgy hogy jó alakom van.
2022. márc. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
Akkor pont jó vagy!:)
2022. márc. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Ezek csak szamok, na most, ha a te testeden aranyosan oszlik el, te magad csinosnak erzed magad, masok is ezt mondjak, akkor nem kell fogyni. Hogyan szuletett a kerdes egyaltalan?
2022. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom....napok ota alig eszek es azt erzem fogynom kene, mikozben tudom azt hogy nekem ez all jol
2022. márc. 24. 21:37
 10/23 anonim ***** válasza:
51%

Inkább keress fel egy pszichológust!


Súlyos önbizalomhiányban szenvedsz, és szerintem enyhe testképzavarod is van.

2022. márc. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!