Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes fogynom? ( kép a...

Érdemes fogynom? ( kép a leírásban)

Figyelt kérdés

Párom szerint teltkarcsú vagyok, nem kell lefogynom. De engem kissé zavar, hogy duci vagyok. Próbálok nőcisen öltözni, ez sokszor sikerül is, de mégsincs önbizalmam. Érdemes lenne fogynom egy pár kilót?


Köszy a válaszokat, előre is!

25/N



2020. okt. 22. 12:32
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a link! :)

2020. okt. 22. 12:32
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Igen, érdemes. De ha a párod így szeret, azért gondold át, nehogy az új kinézeted már ne tetszen neki.
2020. okt. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
86%
Ha magadnak nem tetszel akkor érdemes, ne mások véleményére adj:) de szerintem ez már egészséges kategória, egy-két kiló mínusz viszont nem árthat meg
2020. okt. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :)
2020. okt. 22. 12:45
 5/28 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem 5-10 kilót simán leadhatsz, még akkor sem leszel sovány, most viszont "majdnem" kövér vagy, így még elmegy, de ha pár kilót felszedsz, az már nem.

Ha nem érzed jól magad így, akkor mindenképpen próbálj meg értelmes módon fogyni (nem fogyókúra, hanem életmódváltás), ha valamivel vékonyabb leszel, az mindenképpen elöny.

2020. okt. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes, ha másért nem, az egészséged miatt. A párodnak lehet hogy fel sem fog tűnni a fogyás, hiszen folyamatosan lát. Az enyémnek sem tűnt fel, hogy nyáron fogytam tíz kilót. :D
2020. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha rosszul érzed magad a bőrödben, akkor igen.

De ne másoknak akarj megfelelni, ha ez áll a háttérben akkor ne... Ráadásul a párod elfogad így.

2020. okt. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Az egészséged érdekében igen
2020. okt. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%
Kb. 15 kg-t simán le tudnál adni, és ezt az egészséged meg fogja hálálni. Sokkal szebb is leszel vékonyabban.
2020. okt. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%

Én egészségügyi okoból fogynék.


Ha 25 évesen így nézel ki, 50-60 évesen hogy fogsz? A kérdés rendes végig olvasása előtt azt hittem ebbe a korcsoportba tartozol.


A kinézet szempontjából nem feltétlenűl szükséges ha öngamadat elfogadod és a párod így szeret.


Viszont ha sikerül egészséges határokba vinni a súlyod, akár egy évtizeted hozzá adhatsz az életedhez, ami sokkal jobb minőségű is lesz.

2020. okt. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!