Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fogynom kene ha amugy csinos...

Fogynom kene ha amugy csinos vagyok de nem vagyok vekony?

Figyelt kérdés

En is erzem es mindenki dicser hogy csinos vagyok, viszont nem vagyok vekony.

Nagy a fenekem nagy a mellem, a csipom szeles, a combom nagyo csinos noies vagyok es igazabol nincs magammal bajom de neha ugy erzem orulnek ha vekony lany lennek es nem ilyen mint most. Viszont az teny, hogy mindenhol megneznek, es ha bevallom magamnak ha nem, akarhova megyek mindig en vagyok az, aki a legcsinosabb. Latom is meg mindenki mondja.

167 centi vagyok es 65 kilo, csak az a baj ha fogyok akkor a fenekem tajekarol fogyok, onnan meg nem akarok.


Szerintetek kene fogynom a leirtak alapjan? 22


2022. márc. 24. 21:26
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nincs testkepzavarom, mert egyertelmu hogy nem vagyok vekony es ez neha zavar. Ennyi. Veknyabbnak kene lennem
2022. márc. 24. 21:45
 12/23 anonim ***** válasza:
72%

Az én szubjektív véleményem h igen leadhatsz néhány kilót mert nagyon fiatal vagy ehhez az arányhoz.

Háziorvos mit mond?

Sportolj, ne koplalj és válts étrendet.

Es igen jól írták a lelkidokit

2022. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%
Súlyos önbizalomhiányban szenved? 😂 Ugyanmár, hányszor leírta, hogy csinos, nagyon csinos,nőies, sőt legcsinosabb mindig, akárhová is megy. Aki nem önbizalomhiányos, az vajon mit írhat magáról? 🤔
2022. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Ja és nem az a cél hogy megfelelj az éppen aktuális társaságodban a legcsinosabb nő címnek, hanem hogy elkezdj sportolni. 10 év és csaknem dupla ennyi leszel ha lesz egy nagyobb válság az életedben
2022. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
74%
Hat ahogy neked jo. Mondjuk azt h csinos altalaba oltozkodesre mondjak 🤔
2022. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Nincs onbizalomhianyom! Tudom hogy nagyon jo az alakom! :)

Koszi a valaszokat!

13,15!

Ne legyel irigy ram! :) puszi

2022. márc. 24. 21:58
 17/23 anonim ***** válasza:
62%
En nem vagyok irigy. Csavo vagyok es a bnom is edz evek ota ahogy enis 😀 Csak aztmondtam, h ha egy nore a csinos szot hasznalom akkor az oltozkodeset dicserem. Csinald azt ami neked bejon 🤷‍♂️
2022. márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
81%
39 eves vagyok, az en koromban mar jo lenne ez az alak. Neked 22 evesen kicsit soknak gondolom. Sajnos kesobb nagyon be tud indulni a hizas
2022. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
80%
Ha annyira úgy érzed, hogy fogynod kéne, akkor fogyj, diétázz kicsit és sportolj vmit, aztán meglátod jól érzed e úgy magad a bőrödben. Ha nem akkor majd visszahízol, azt már sokkal könnyebb, mint fogyni.
2022. márc. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, azért vagy önbizalomhiányos, mert önmegerősítő válaszokat vársz, kiírsz egy kérdést, amiben egyedül csak te tudsz dönteni. Akkor inkább nevezzelek döntésképtelennek?


Aki csinosnak gondolja magát, annak nincs gondja az alakjával véleménye szerint, elfogadja magát olyannak, amilyen és szereti magát. Hogy gondolhatja valaki csinosnak magát, ha közben elégedetlen az alakjával? A kettő nem fér meg. Nem kell áltatni magad. Sokszor nem az a lényeg, amit kívülről kapsz, hanem amit te gondolsz magadról. Látod? Egyes emberek szerint csinos vagy, te mégse vagy hajlandó elfogadni magad így, ahogy vagy.


Tudod mit? Akkor számolgasd a kalóriákat, fogyj legalább 5-6 kg-t, fogj hozzá intenzíven sportolni. Itt a jó idő, menj le futni, utána jöhet egy kis súlyzós edzés.

Vékonyabb akarsz lenni? Akkor tegyél érte. Ehhez viszont nem kell kérdést kiírni, hogy megerősítsenek benne. Ha nem tetszik, amit a tükörben látsz, akkor változtass rajta. Akkor viszont ne nevezd magad csinosnak, mert ez önbecsapás. Nem tetszel magadnak.

2022. márc. 25. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!