Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire szorongsz a háború...

Mennyire szorongsz a háború miatt?

Figyelt kérdés
2022. márc. 25. 10:41
A kérdező szavazást indított:
Egyáltalán nem, semmiben nem érint és nem is fog.
Néha eszembe jut, de nem gondolom, hogy rám hatással lesz.
Gondolok rá rendszeresen, hullámzó az aggodalmam.
Sokat gondolok rá, és gyakran elrontja a hangulatom.
Szinte állandóan erre gondolok, motiválatlan vagyok a terveimhez, úgy érzem nem tudom kontrollálni a félelmeim.
41 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem aggódok, úgy sincs ràhatàsunk a dolgokra
2022. márc. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%

1


Én pont ezért aggódom.



Kérdező



Kb annyi csak a kérdés bennem, hogy MIKOR kezdődik a III. Világháború.

Ha nem lesz, aminek adok 5% esélyt, akkor hogyan fogjuk túlélni a gazdasági hatásokat?

Illetve ha nem lesz, akkor mi lesz az országunkkal? Továbbra is oroszbarátok leszünk úgy, hogy Oroszország mondhatni a szomszédban lesz, mi meg itt fogunk állni egy elmebeteg, nyugatellenes, diktatúra-barát vezetővel?

2022. márc. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Aki azt mondja semmiben nem érinti és nem is fog az indokolja már meg
2022. márc. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Mennyire szorongok? Miért? A szorongással jobb lesz? Elmarad a háború, ha szorongok? Mert ha a világnak valamivel jobb lesz a sorsa az én szorongásom által, akkor oké. De ha sem a világ, sem az én sorsom nem lesz jobb amiatt mert szorongok, akkor miért szoronganék?!?
2022. márc. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
Egyáltalán nem, nem érdekel különösebben.
2022. márc. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem szorongok.

Rossz a bizonytalanság. Ha nem is keveredünk bele konkrétan a háborúba, de a gazdasági hatások akkor is érintenek.

Időnként végiggondolom a lehetőségeket. De nem hagyom, hogy eluralkodjon rajtam. Egyenlőre élem az életem, ahogy eddig.

2022. márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%

Én nem világháborúktól rettegek, és a szorongásom már a Covid óta tart.


Korábban úgy éreztem hogy haladok az életben és minden jól alakul.

Barátok, pénz is valamennyi, hobbik, lakást is vettem.


Aztán jött a Covid és ilyen baromságok, hogy kirándulni nem mehetsz ki, meg egyik napról másikra egy csettintéssel korlátozhatják a szabadságodat, jogaidat "veszélyhelyzetre" hivatkozva.


Most meg háború, aminek a hatásait nyilván érezzük és fogjuk is, tekintve hogy mi azért erősen Putyin seggnyalói voltunk.


Érzem, hogy a pénzem egyre kevesebbet ér, minden egyre drágább, egyre elérhetetlenebbek olyan dolgok, amiket eddig simán megengedtem magamnak.


Vagy panelban lakóként alapból ki vagyok szolgáltatva. Gáz, fűtés, víz, bármi, simán elszállhatnak az árak én meg fizethetek amennyit csak kérnek.

2022. márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

Sokkal jobban szorongok az miatt,hogy dolgozom és semmi biztos jövőkép nincs előttem.

Se oktatás,se egészségügy,se egy igazságosabb szociális háló...

2022. márc. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Még a cikkeket se olvasom el róla, annyira nem érdekel.

Egyedül a vonzata zavar, hogy mindennek megint ugrik az ára, megint lesz indok az áremelésre, ahogy minden lepkefing miatt -_- Szóval drukkolok, hogy ezt a témát hamar zárják le, egyezzenek meg vagy adják meg magukat, úgyse tudnak a végtelenig kitartani, csak a vért folyatják feleslegesen.

2022. márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A saját épségemet és jövőmet nem féltem, nem hiszem, hogy rám hatással lenne közvetlen módon. Azonban egy ukrán barátomat féltem, aki most is az ország közepén van. Már 5 napja nem is volt online sehol.
2022. márc. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!