Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni fiú ügyben?

Valaki tud segíteni fiú ügyben?

Figyelt kérdés

Elhívott találkozni egy nagyon rendes srác, akivel már régóta ismerjük egymást. Előtte is többször próbálkozott, meg nagyon nyomult, de mindig kitaláltam valamilyen indokot. Én nem szeretném megbántani, mert tényleg nagyon jószívű és nem szeretnék játszani vele. Szerintetek mi a helyes döntés? Az jó, ha elmegyek vele találkozni, és tisztázom, hogy nem szeretnék kapcsolatot?

17/l


2022. márc. 25. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az lenne a legtisztább ha személyesen közölnéd vele.
2022. márc. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez lenne a legkorrektebb vele szemben.
2022. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőség szerint a találkozó legelején mondd, mert még ahogy halad a találkozó, úgy érezné hogy van esélye, úgy meg jobban fáj. De mindenképpen tisztázd ezt vele.
2022. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondjuk nem értem miért nem lehet legalább adni neki egy esélyt. Ha tényleg rendes srác, akkor nem értem mi a gond.

De hát mit tudhatok én. (25F)

2022. márc. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es

Hiaba rendes, az még édes kevés, ha nincs meg a vonzalom, a kémia, akkor megette a fene. Gondolom te sem jönnél össze egy olyan lánnyal, akit amúgy bottal sem piszkálnál meg csak azért mert rendes.

2022. márc. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"de mindig kitaláltam valamilyen indokot"

Ezt nem értem, MIÉRT?

Ezért reménykedik még!


MEG KELL MONDANI neki, hogy NEM! A férfiember szóból ért!

2022. márc. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az elejèn elrontottad.

gondolj bele:

kifogàs kifogàs hàtàn. ès most igent mondtàl.Ergo remènykedik, mert vègre elmèsz vele.

Ha addig talàlkozol vele, mond meg neki, hogy nemhivatalos randira gondolsz, hanem egy kellem baràti talàlkozàssal. Ès ha ez neki megfel akkor menj el vele baràtilag...Esetleg ha nem, akkor beszèlj vele, hogy milyen programra gondol? a fiúk szeretnek nagyzolni, pl ètterem, kiöltözve ilyesmi. Ami dràga mulatsàg lehet, ès abból nagy problèmàk lehetnek, mert azt mondja kihasznàlod...

2022. márc. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!