Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért félnek az emberek a...

Miért félnek az emberek a haláltól?

Figyelt kérdés
Nem mind, csak némelyik. Én nem hiszek túlvilágban, úgy tudom elképzelni mint az alvást, csak sosem ér véget. Mi olyan félelmetes, vagy rossz ebbben? Függöny le aztán szevasz, vége a létnek.
2022. márc. 27. 16:35
1 2
 11/19 anonim válasza:
Én sem félek,hiszem hogy a reinkarnáció egy bizonyos formája a leglogikusabb alternatíva.
2022. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Én nem félek, mert az élet tele van szenvedéssel.
2022. márc. 27. 17:11
 13/19 anonim ***** válasza:
Az emberek szerintem nem a haláltól félnek, hanem attól, hogy nem tudják, azt követően mi történik velük.
2022. márc. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Szerintem ennél csak jobb helyre kerülhetünk.
2022. márc. 27. 17:47
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem félek tőle,sőt az a legrosszabb ha örök élet lenne.

Mondjuk a halál minősége az, ami lehetne kíméletes, bár ezt sem mi befolyásoljuk.


De jelenlegi életem olyan,hogy ha nem kelnék fel holnap, ez a tudta megnyugtatna.


58 F

2022. márc. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Sztem nem a halaltol felnek, hanem attol, hogy az oda vezető ut fajdalmas, szenvedős lesz
2022. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Neki teljesen vége.mefszűnik minden. De az a fájdalom amit hagy maga után. Az az igazán borzasztó. Nekem az anyám hunyt el idő előtt. 51 évesen. És leírhatatlan a fájdalom. És ez örökre megmarad. Neki már se nem jó se nem rossz. Őt már nem éri bántás. De amit itt hagyott maga mögött, nagyon magy szenvedés nekünk. 3 an vagyunk gyerekei, huszonévesek. Leginkább ettől fél az ember. Én sem attól félek hogy meghalok, hanem attól hogy milyen fájdalmat hagyok a családtagoknak, barátoknak, a hátam mögött. Örök szomorúság. A másik meg hogy azért félek mert rengeteg dolgot nem tettem még meg, nagyon sok mindent szeretnék még az életben.
2022. márc. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
De legalább a saját szenvedésemet nem érezném többé.
2022. márc. 27. 21:08
 19/19 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége nem tud megbékélni az elmúlás tudatával, képtelen ezt feldolgozni, ill. kezelni.
2022. márc. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!