Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Neharagudj amiért írtam...

Neharagudj amiért írtam ,beszélni szeretnék veled. Tudnánk?

Figyelt kérdés

Ha ezt megirom valakinek, akivel osszevesztem par honapja, szerintetek kepes azt irni, hogy nem akar beszelni?

Nem akarom felhozni a multat, csak annyit szeretnek neki irni, "Neharagudj amiért írtam ,beszélni szeretnék veled. Tudnánk?"

Es ha vissza ir, megkerdezem hogy jol van e, hogy hianyzik, es barmi tortent boldogsagot hozott az eletembe ami nagyon hianyzik nekem.


2022. márc. 28. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Hát az utolsó után én biztos ignorálnalak. Nem kéne nyomulni, ha kurvára nem érdekled a másikat
2022. márc. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Utolso utan? Ezt hogy erted?
2022. márc. 28. 00:08
 3/11 neincat ***** válasza:
97%

"Szia!

Ne haragudj, hogy zavarlak. Az elmúlt hónapokban volt időm átgondolni, mi is történt közöttünk. Nem szeretném felhozni a múltat, viszont lenne kedved valamikor beszélgetni egy kicsit?"


ez szerintem korrektebb

2022. márc. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedvesebb is, igazad van. Csak azt hittem az mar sok lenne ha ilyen kedves vagyok
2022. márc. 28. 00:32
 5/11 neincat ***** válasza:
100%
Tiszteletteljes inkább.
2022. márc. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom felhozni a multat nem is fogom, de ez amit irtal tul nyalas nekunk mert nagyon megbantottuk egymast
2022. márc. 28. 00:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehát el akarod játszani, hogy nem bántottad meg?
2022. márc. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet békén e azt aki kivonult az életedbol?
2022. márc. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát... nem tudom, hogy ez mennyire alakulhat jól, erre az esélye 50-50%. De itt nagyban függ is az, hogy mi az ami miatt megszakadt ez a barátság és az adott személytől is, hogy erre a beszélgetésre mennyire lesz nyitott. Egy próbát szerintem megér a dolog, mert nem az lesz majd a fejedben, mi lett volna ha...

Túl rövid az idő és szerintem tedd meg, ha a szíved ezt súgja, ne gondolkozz ezen sokáig.


Az emberek hibáznak, de a legfontosabb ilyenkor az ha be is ismerik nem csak maguknak hanem másoknak is és megpróbálják rendbe hozni a dolgokat.

2022. márc. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Dzsoki ***** válasza:
Mi volt amin összevesztetek? Írd meg,hogy neki volt igaza. Esetleg,hogy nem volt igaza,de hivatkozz arra,amiben egyetértettetek!
2022. márc. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!