Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » S. O. S Mit tegyek, hogyan...

S. O. S Mit tegyek, hogyan mondjam el úgy hogy neharagudjon meg?

Figyelt kérdés
Holnap mennénk a legjobb barátnőmmel ilyen közösségi napra ahol reggeltől estik programok vannak.Amit tudni kell a barátnőmről hogy szomszédom,óvoda iskola társam volt,nagyon rossz a családi élete ,depressziós,vágta magát és öngyilkos kisérlete is volt ,feketébe jár,rövid a haja.A szüleim tiltanak tőle mert szerintük bolond én értem hogy nem fogadják el de rudhatnák h a helyen ahol élünk csak ő van velem egykorú és hogy én is vágtam magam meg vannam depressziós rohamaim de ez már nem ide tartozik.A barátnőmmel sokmindent kilelkizünk ismerjük egymás életét de nem tudom hogyan mondjam el hogy aznap ne legyen annyira feketébe mert a szüleim tiltanak tőle.Nem szeretném ha rosszul esne neki.De azt se akarom h nem mondom el és a szüleim fogják és oda jöjjenek hogy a drága lányuk nem barátkozhat vele.Mit tegyek?
2017. aug. 25. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Akinek szinte csak feketébe jár annak nincs nagyon más színű ruhája sem, de mondjuk vesd fel hogy legyetek valami szinesebb ruhába mert itt a nyár vége blablabla...és akkor ha ez nem jön be akkor mond hogy legyen kicsit változatosabb mert nagyon depisnek érzed magad mellette.
2017. aug. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, alap. Nem az a barátság alapja, hogy minden héten leisszuk magunkat - az ilyen nem barátság, maximum felszínes haverság kategória. Én pörgős vagyok, sokat járok koncertekre például (diszkók, tuctuczene nálam nem pálya), és bizony volt olyan barátom, aki ebből kiesett az elmúlt pár évben, de egész egyszerűen találtunk más közös programokat.
2017. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én megmondanám az igazat, hogy a szüleid nem szeretnék. Ettől még a barátnőd marad, de vehetne fel hétköznapibb cuccot arra a egy napra. Mondjuk nem is kell szivárványosan, az szerintem még elfogatható, ha egy fekete nadrághoz vesz egy színes felsőt. Ha nincs neki, te is adhatsz egyet kölcsön.
2017. aug. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!