Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amelyik csaj azt írja, neharag...

Amelyik csaj azt írja, neharagudjak de túl nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Ne haragudjak de túl nagy a korkülönbség, ott már nincs mit szépíteni a dolgon? Ennyi volt? Attól még nem lehet beszélgetni?
2019. máj. 8. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem kínos lenne neki, hogy bepróbálkoztál, ő meg ugye a korod miatt kikosarazott. Valahogy nekem olyan fura lenne. Én se szívesen beszélgetnék tovább. Főleg ha nem ismerem úgy régebbről az illetőt, nem valami régi barát vagy haosnlo lenne.
2019. máj. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, nem is a csaj írta, hanem az óvónéni?
2019. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem érdemes egymás idejét pazarolnotok. Rövid az idő párválasztásra.
2019. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Minek beszélgessen valakivel, akitől nem akar semmit? Gondolom van elég ismerőse, nem kell neki még egy.
2019. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Ez most melyik?


1.) 14-18 évesen akarsz akarsz 30-40 éves csajjal valamit?

vagy

2.) te vagy 30-40 éves és tök szerencsétlen, és a 14 éves kiscsajokat pályázod meg?

2019. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi nagy dolog. Én sem akarok tőlem fiatalabb fiúval beszélgetni.
2019. máj. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyi a korkülönbség? Mert a sokkal idősebbek nekem se jönnek be, csak a saját korosztályom (plusz-mínusz pár év). Miért akarsz vele beszélgetni? A csajok nagy része tudja, hogy a "beszélgetés" alatt úgyis a "ha majd jobban megismersz, biztos bejövök neked"-et érted, és tudják, hogy áltatod magad, mert akkor is x évvel idősebb leszel.
2019. máj. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szégyen, ahogyan a (mai) "lányok" viselkednek, illetve Szánalmas ahogyan a (mai) "fiúk" viselkednek...!
2019. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!