Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt még a Johnny Deep és...

Mi volt még a Johnny Deep és Amber Heard dráma?

Figyelt kérdés

Igaz hogy verte őt?

Vagy Amber verte őt?

Mi volt ez az ügy



#válás #házasság #verés #Amber Heard #JohhnyDeep #Párkapxsolat
2022. márc. 28. 13:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Johnny Depp, sajnálom a telefonommal véletlenül elírtam
2022. márc. 28. 13:37
 2/4 Shaddark ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=-bcV47rVRao

Ettől részletesebben senki nem írja le neked :)

2022. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Ez kb a legdegeneráltabb hollywoodi hülyeség, szóval nem hiszem hogy érdemes különösebb figyelmet szentelni rá; jobb lenne ha az egész elfelejtődne már a francba.

De tessék:

úgy kezdődött hogy Amber meggyanusitotta johnny-t, hogy megütötte (a képről, ahol monokli van a szeme alatt, jóval később kiderült hogy csak smink)

Erre Johnny is monda a magáét; meggyanusitotta ambert hogy a veszekedéseik alatt pont hogy ő az erőszakos; egyszer majdnem leszakította johnny ujját, amiről van is egy kép, de arról meg kiderult, hogy egy forgatási baleset volt. Aztán meggyanusitotta ambert hogy az ágyába szart, de kb mindenki aki hajlandó volt ránézni a képre, amit erről posztolt, azt mondta hogy az csak egy kutyaszar szóval feltehető hogy johnny maga tette oda, hogy rossz színben tüntesse fel ambert.

De ezen a ponton már mindenki kezdte elhinni hogy johnny nőverő, szóval elesett egy rakás filmszereptől (pl az új harry potter filmben mads mikkelsen vette át a helyét).

Na kb itt derült ki hogy Amber csak sminkelte a monoklit, szóval mindenki aki eddig az amber pártján volt, átállt johnnyéra, és követelni kezdték hogy ambert is rúgják ki abból a szuperhős filmből amiben szerepel, de ez eddig nem történt meg.


Ezek után viszont kiderult, hogy johnny üzenetben vagy telefonon, mit tudom én arról beszélt valami haverjával, hogy legszívesebben elégetné ambert és megerőszakolná a holttestét + kiszivargott egy audioklipp ahol azért könyörög ambernek, hogy vágja meg (amber pedig könyörög neki, hogy hagyja abba) + egy felvételen látszik, hogy Amber nem csinál semmit, de johnny nekihajít egy borospoharat.


[link]

[link]


A könyörgés és a borospohár fennvan youtubeon, a többit viszont nincs időm/kedvem/lelki erőm megkeresni.


A legutóbbi újdonság amit hallottam az az, hogy amber elvileg börtönbe megy....???

2022. márc. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nmegneztem és nem hajított neki borospoharat.
2022. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!