Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki lehet az igazi bűnös...

Ki lehet az igazi bűnös Johnny Depp és Amber Heard háborújában?

Figyelt kérdés
Ugye most hatalmas bál van kettejük között, mindketten vádolják a másikat mindennel, volt itt üveggel verekedés, megcsalás, ágyba kullantás meg a jó ég tudja mi, szerintetek ki az aki igazából ártatlan és ki az aki bűnös?

2020. nov. 14. 18:26
A kérdező szavazást indított:
Amber Heard a bűnös teljes egészében
Johnny Depp a bűnös teljes egészében
Amber Heard jobban bűnös, de Depp sem tiszta
Johnny Depp jobban bűnös, de Heard sem tiszta
fifti-fifti
lehetetlen megítélni
mesterségesen generált műbalhé az egész
65 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ágyba kakendázott valamelyik? Mi a sztori?
2020. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem hiszem, hogy van igazi ártatlan a sztoriban, de azzal az értékrenddel, amit Amber Heard képvisel nem tudok azonosulni. Megvádolni valakit hamisan, illetve beleszarni a másik ágyába, ez undorító. A szarás ráadásul az állatkerti majmokkal van egy szinten. Nem méltó szerintem senkihez, ráadásul olyan filmekben szerepel, amiért főleg fiatalok rajonganak (pl. az Aquaman). Lehet valaki el tud vonatkoztatni a személyétől és azt mondja csak az számít hogyan alakít, de nálam van egy szint, ami alá nem megyek. Én ezt nem tudom sem anyagilag, sem szellemileg támogatni. Nálam az ágyba szarás az egyik ilyen határ. Lehet bigott vagyok, de szerintem el tudok nézni sok mindent, pl. alkoholt, drogot. Ezt a primitív viselkedést nem. Nagyon remélem, hogy eltakarítják ezt a nőt a képernyőről, mert amit képvisel, az szerintem a legalja.

Én biztosan passzolom a filmeket, amikben szerepel ez a nő. Remélem más is érez majd így, ha nem távolítják el. Egy vállalat ellen semmit sem ér a petíció, a pénztárcával kell tüntetni ellenük.

2020. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem hamisan vádolta meg, a bíróság a sunnak adott igazat. Én ki is nézem deppből. Drogozik, iszik, nyilván vannak dühkezelési problémái. Kedveltem régen johnny deppet (ki nem), annak ellenére hogy voltak balhéi. De amit most művel az nagyon pitiáner. Minden létező fórumon próbálja lejáratni a feleségét. Nekem ez a nagyon visszás. Szerintem a nő se tiszta. De ha egy férfi megüti a feleségét, nehogy már a nőt hurcolják meg, mert mer erről beszélni. Akkor se, ha az a férfi a világ egyik leghíresebb színésze.
2020. nov. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kint vannak a felvételek is

https://www.youtube.com/watch?v=Cg9SvQSMnoE

és az ágybaszaró szaros seggének simp nyalói még így is hazudoznak és az ágybaszarót védik. Te utolsó retek simp trágyalé, ezzel azoknak ártasz, akiket tényleg bántalmaznak családon belül. Gondolom neked soha nem lesz ilyen gondod, mert egy utolsó darab fos vagy, aki senkinek sem kell. Ugyanakkor akit bántalmaznak, az az ágybaszaró féreg hazugságai miatt is bizonytalanodik el, hogy kihez tudna fordulni. A hazugságaival az ágybaszaró a valódi bántalmazottaknak árt és mindenki, aki az ágybaszarót védi a valódi bántalmazottak ellen dolgozik. Ez nem csak Depp-ágybaszaró ügye.

2020. nov. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

"a bíróság a sunnak adott igazat"


A bíróság abban adott igazat a reteklapnak, hogy hívhatják feleségverőnek, nem abban, hogy tényleg feleségverő.

2020. nov. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Hát johnny depp sem ártatlan, de az exneje igazi fa.szfej. Ágyba sza.rt, bántott, hazudott, házasság alatt többször megcsalt, stb.



El kenne zavarni ezt a nőt a picsába, és soha ne szineszkedjen.

2020. nov. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőt el kéne távolítani a nyilvánosságból.
2022. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!