Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kicseréltétek volna a Mera...

Kicseréltétek volna a Mera hercegnőt alakító színésznőt, Amber Heard-öt az Aquaman 2-ben Emilia Clarke-ra?

Figyelt kérdés
Most olvastam egy ilyen teóriát hogy Emilia Clarke-ra akarták lecserélni Amber Heardöt az Aquaman 2. részére, miután a rajongók megorroltak rá (enyhén szólva) a Johnny Deppes dolog miatt. Ti mit szóltatok volna ehhez, örültetek volna neki vagy sem?

2022. febr. 8. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézek képregényfilmet, de Emilia Clarke-ot kedvelem, Amberre én is megorroltam a Johnny Depp-ügy miatt, szóval ja.
2022. febr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Én nem. Heard szerintem jól hozta a figurát, filmnézőként nem érdekel a magánélete (Depp lecserélését sem támogatom az új Legendás állatokban emiatt).
2022. febr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Függetlenül a Johnny Deppes szituációtól szerintem Amber Heard borzalmas színész, így felőlem bárkire lecserélhették volna.
2022. febr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Ja, én sem bírom a csajt
2022. febr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minek?
2022. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
72%
Ha Johnny Deppet lecserélik a Karib tenger kalózaiban, akkor Amber Heardot miért ne lehetne lecserélni? Na ilyen egyszerű..
2022. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én nem láttam az Aquaman első részét, de én is olvastam a neten a cserérol szóló híreket hogy Amber Heard-ot kicserélik Emília Clarke-ra , örültem is volna neki. El is hívtak moziba hogy menjek és nézzem meg az Aquaman 2-t . Végül nem néztem meg mint utóbb kiderült jól is tettem mert nem ő szerepelt benne
febr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Csak is kizárólag Emília Clarke miatt néztem volna meg egyébként maga a film nem érdekel
febr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!