Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális hogy idegesít ha...

Az normális hogy idegesít ha valaki olyan van belém zugva akibe én nem?

Figyelt kérdés
Látni h csorgatja a nyálát rám és körbe ugrál... Engem bosszant

2022. ápr. 1. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha látom, hogy valaki érzelmeket táplál felém, én nem tudom ezt viszonozni, akkor szoktam ezt jelezni felé. Mondjuk, volt már olyan, hogy valaki azt mutatta, hogy szeret, de bárkivel megcsalt volna.

Ha én táplálok valaki felé érzelmeket, akkor is szoktam jelezni, ha ő nem tudja ezt viszonozni, akkor elfogadom.

2022. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha bosszant mondd meg neki, hogy hagyjon békén.
2022. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos senkinek nem írhatod elő, hogy szeressen, vagy ne szeressen beléd! Viszont ha neked terhelő a nyüzsgése, akkor azt kulturált formában illő lekommunikálni:


"Pisti, szerintem túl sok energiát fektetsz belém, teljesen feleslegesen, mert én nem tudom, nem akarom az érzéseidet viszonozni! Teljesen más az elképzelésem a párommal kapcsolatban, úgy külsőre, mint belsőre."

2022. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!