Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem fáradok el a munkában?

Miért nem fáradok el a munkában?

Figyelt kérdés
8 órát dolgozók diákmunkásként egy üzemben könnyű fizikai munkát. Ottani munkásoknak segítek főleg ők adnak feladatokat, hol többet hol kevesebbet. De még amikor több munka van akkor se fáradok el estére és nehezen alszok el. Miért van ez? Egy gyárban pl. mitől fáradnak el jobban?
2022. ápr. 1. 17:35
 1/6 A kérdező kommentje:
*dolgozok
2022. ápr. 1. 17:35
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl a lélekölő monotonitásról a 23 év munkaviszony után.
2022. ápr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is melóztam diákként gyárban. Nekem pl az segített hogy tudtam hogy csak átmeneti. Az az érzés hogy évtizedekre vagy oda bezárva, eléggé elszívhatja az életkedvet. :(
2022. ápr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja kérem, 17 évesen én se fáradtam el semmiben. Majd térjünk már vissza erre a kérdésre 30 év múlva.
2022. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el futni.
2022. ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
20 évesen én is ilyen voltam. Most már 34 évesen is unom minden nap ugyanazt csinálni.
2022. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!