Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Munkába járás kerékpárral. Te...

Munkába járás kerékpárral. Te bevállalnál oda vissza 30km t vele?

Figyelt kérdés
Két település között, azaz nem városban. A kerékpárút ha minden igaz tavasszal elkészül.

2021. okt. 30. 12:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

Simán.

Kiváltja a napi kardiót, már csak egy kis nyújtás kell és jól kondiban lehet maradni.

Lehet gyúrni vele valami atőr versenyre vagy hosszabb túrára, én nagyon élném, ha nem lenne 20 egyéb elfoglaltságom mellette.

2021. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Remek ötlet…
2021. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De én nem vagyok túl biztos kerékpáros. Szóval HA lenne HASZNÁLHATÓ kerékpárút, akkor elméletileg még csak-csak, de a 30 km nekem sok lenne. Forgalomban semmiképp sem mennék. Meg aztán mi lesz, ha rossz lesz az idő? Felhőszakadás, hideg, havazás stb.
2021. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
10%
Nem, mert azon kívül, hogy kényelmetlen és időpazarló, még egészségtelen is
2021. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
25%

Kizárt ez rengeteg távolság. Edzeni szoktam úgy hogy 2 naponta letekerek 8 km-t lakhelyemtől a legközelebb lévő bicikliúton megyek át a másik településre és onnan vissza így jön ki a 8 km és ez tempósabb tekerés persze. Aztán minden hétvégén szombaton vagy vasárnap ha jó idő van akkor szoktam 20 km-t tekerni maximum 25 km-t de az már elég fárasztó és dolgozni utána meg munka után is így hazamenni brutális lenne.

Én ezt a távot vagy elektromossal vállalnám be vagy benzinmotorossal. Jártam már munkába biciklivel ami 2,5 km volt a házamtól az sem volt kellemes főleg sötétben, hiába mentem kis utcákon át és a főúton csak 300 métert tekertem ami elkerülhetetlen volt, nem volt kellemes.

2021. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
31%
Jah, hogy akik lepontoztak, addig azok azt hitték, hogy az út mellett meg a városban biciklizni egészséges? Hát ez aranyos :)
2021. okt. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
Én csak azért nem vállalnám be, mert nő létemre ennyi biciklizéstől hamar leizzadnék, és elég kellemetlen lenne utána 8 órát dolgoznom izzadtan, büdösen. Ha lenne a munkahelyemen zuhanyzásra lehetőség,akkor simán bevállalnám.
2021. okt. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%
Büdös leszel végig munka közben.
2021. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Van zuhanyzási lehetőség a munkahelyen munka előtt és után is. Ha elkészül a kerékpárút akkor tavasszal, nyáron és ősszel gondoltam a tekerésre. Télen nem. Természetesen van tömegközlekedés, saját autó is... A sportolás része miatt gondolkodok ezen a megoldáson. 15km reggel, 15 este. Sík vidék, kényelmes tempóval kb egy óra lenne.
2021. okt. 30. 13:16
 10/24 anonim ***** válasza:
96%
Simán
2021. okt. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!