Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legfontosabb szerinted...

Mi a legfontosabb szerinted az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 3. 21:10
A kérdező szavazást indított:
A pénz.
A család.
A barátok.
A munka.
A szerelem.
A béke.
A szabadság.
A haza.
A műveltség.
Az egészség.
39 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok fontos dolog van köztük, meg lehet ezt közelíteni több szempontból is. Ahogy halad előre az ember az életben, változhatnak a prioritások.
2022. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Fiatalabb koromban a műveltséget tartottam a legfontosabbnak, de ma már az egészséget.

38/N

2022. ápr. 3. 21:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szabadság.
2022. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Boldogság
2022. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az én szemszögemből a család a legfontosabb.Szabad teljesen nem lehetek, ám megvan az oka annak, hogy egézséges legyek.A munkának szintén megvan az oka, hogy eltartsam a családom, és ezzel együtt a pénznek is.A családban a békesség és a szerelem is benne van, de igaz, hogy egyszer a szerelem kihuny, de nem baj.A családom a barátom, s a haza, nem lenne fontos egy jó család mellett.Vagyis, ez nem teljesen igaz, de most nem taglalnám.


Azt hiszem ennyit szerettem volna, Kedves Kérdező Úr/Hölgy!

2022. ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
minden
2022. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egészség sztem is
2022. ápr. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!