Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » SZAVAZZATOK arra a felsoroltak...

SZAVAZZATOK arra a felsoroltak közül, ami a LEGFONTOSABB az életetekben ! Mi számotokra a TOP 3-AS lista, ami a LEGMEGHATÁROZÓBB nektek személy szerint, és mi az a 3 DOLOG, AMI NEM, VAGY KEVÉSBÉ FONTOS szerepet játszik nálatok ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 3. 01:47
A kérdező szavazást indított:
Család
Munka
Öltözködés, divat
Pénzügyi stabilitás
Barátok
Szexualitás
Sport
Utazás
Egészség
Kulturális programok, események (pl színház, koncert)
49 szavazat
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Kommentbe írjátok le légyszi, hogy szavaztatok és mi számotokra a TOP 3-AS lista, ami a LEGMEGHATÁROZÓBB nektek személy szerint, és mi az a 3 DOLOG, AMI NEM, VAGY KEVÉSBÉ FONTOS szerepet játszik nálatok.
2020. dec. 3. 02:08
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

Top 3 legfontosabb

1. Pénzügyi stabilitás

2. Egészség

3. Barátok

Top 3 nem/kevésbé fontos

1. Sport

2. Öltözködés,divat

3. Család


Családnál nem tudom eldönteni mit értesz, szülőket testvéreket vagy saját magam által létrehozott családot? Melegként nálam az utóbbi lehetetlen, szóval ezért nem tartom annyira fontosnak.

2020. dec. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2: Ez egy jó kérdés... Ezen nem gondolkoztam. Szerintem a logikus a jelenlegi család lenne, BÁR inkább a családot mint jelentéstartalommal bíró fogalmat értem. Tehát a válaszom a kérdésedre, IS-IS.
2020. dec. 3. 02:29
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egészségbe beletartozik a sport,de gondolom te magára a vágyra,hogy azt a sportágat végezd,amit szeretsz,arra gondoltál,és nem az egészséges hatásaira,hanem magára a játékra gondolsz,bár olyan sportot ritkán csinál az ember,amit nem szeret... Sport+Pénzügyi stabilitás,az öltözködés alap azért,hogy nem szétszakadt a ruha...bár nem kell túltolni fölöslegesen
2020. dec. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

3 legfontosabb számomra: a szabadságom/önállóságom, a szeretteim és az egészségem.


3 legkevésbé fontos:szexualitás, utazás, öltözködés

2020. dec. 3. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Rájöttem évek óta, hogy a munkán kívül semmi sem fontos nekem. Nem tudok kapcsolatokat kiépíteni, mert elmarom az embereket magamtól. A jelenlegi munkahelyemtől nem tudok megszabadulni. Ez van.
2020. dec. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Egészség, család, munka.
2020. dec. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Ui. És ami kevésbé fontos: barátok, öltözködés, szexualitás.
2020. dec. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

1. Én magam

2. Függetlenségem anyagilag

3. Párom boldogsága

2020. dec. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

A legfontosabb:

- Család

- Szexualitás

- Egészség

+ pénz

Ezeken kívül a többi nekem egyáltalán nem fontos.

2020. dec. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!