Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számotokra mi a legfontosabb...

Számotokra mi a legfontosabb a felsoroltak közül az életben, mi az az életcél, amivel leginkább tudtok azonosulni ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 25. 01:50
A kérdező szavazást indított:
Karrierista típus vagyok, célom a szakmai előrelépés, elismerés és a ranglétra legfelsőbb fokára jussak, vezető beosztásban.
Célom minél több emberi kapcsolat, barátság, ismertség kialakítása, azaz óriási kapcsolati háló, minél több ember megismerése.
Prioritásom az anyagi javak felhalmozása, és maximalizálása, óriási vagyonra szert tenni, luxus, csúcsgazdagnak lenni és mindent ezalá rendelni.
Család, család és család. Első helyen nálam a család áll, minden más ezután következik nálam, mindent megtennék , tűzbe mennék értük.
A hódító. Célom elcsábítani és lefeküdni minél több emberrel, a szexuális légyottok lehetőleg minél nagyobb számban, kalandok keresése.
Buli és szórakozás. Nincs más. Minden más ezután. Zúzok az éjszakában, mint az állat, az éjjel soha nem érhet véget.
Sportsikerek, lehetőleg a dobogó legfelső fokára jutni, mert az arany csillog a legszebben. Legyőzhetetlen vagyok !
Híres akarok lenni, szeretnék mindig a címlapra kerülni, 5 perc hírnévért képes lennék akár az Ördögnek is eladni a lelkemet.
Célom, hogy híres művészember legyek, akár egy befutott és elismert színész, vagy csodás festményemet csodálják az emberek.
Célom nem más, mint hogy világuralomra tegyek szert, vagy befolyásos politikus legyek, akinek kulcsszerepe van a Világ folyamatainak alakulásában.
59 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
98%

Egyik sem, mindegyik ki van sarkitva, mintha egy embernek csak egy celja lehetne es azt is maximalizalna.

En akarok csaladot is, sok utazast, es emellett szep karriert, vagyont.

2020. dec. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
1: Ez részben igaz, de mindenkinek van TOP 1 célja szerintem, akkor is, ha nem vallja be. Mindenki állít sorrendet, csak van, aki bevallja és van, aki nem.
2020. dec. 25. 01:55
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én csak 5x6 óra munkából szeretnék jól élni, és jónak lenni a hobbimban :)

Nyugodt életet élni és egy kutyust.

Ez melyik?

2020. dec. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Kiegyensúlyozott harmonikus élet.

Ha a végén vissza nézek,mosolyogjak, hogy jó volt.

2020. dec. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
1: A kérdés pedig úgy hangzott, hogy az alábbiak közül melyik életcéllal tud a LEGINKÁBB azonosulni.
2020. dec. 25. 01:56
 6/36 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nincs no.1 célom. Én szeretnék egy boldog életet, ami számomra elképzelhetetlen lenne család, barátok, karrier, jó életszínvonal és elismertség nélkül. Ha bármelyik is hiányozna, akkor megbukott a dolog.
2020. dec. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
De nincs olyan dolog, aminek minden mást alárendeltek ?
2020. dec. 25. 01:59
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jellemtelen és lusta vagyok ahhoz hogy bármelyik legyek.
2020. dec. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs. Pl ha túl sokat foglalkozok a munkával, akkor megszólal a lelkiismeretem, hogy hoppá, mi lesz a családdal vagy a szabadidőmmel.

Szerintem sokunknak sokkal megválaszolhatóbb lenne a kérdés, ha mondjuk életünk legnagyobb célkitűzését kérdezed meg szavazás nélkül. :)

2020. dec. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Család, de az meg pénz nélkül nem működik, szóval dolgozni is kell. Egyébként az életcél, hogy család legyen, emellett pedig minél kevesebb munkával minél több pénzt megtakarítani, befektetni. De az is jó lenne ha valami olyan munkát találnék, amit mellé még élvezek is és nem unok meg pár hónapon belül.
2020. dec. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!