Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudsz/mi a véleményed a...

Mit tudsz/mi a véleményed a menstruációról férfiként?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen véleményt lehet róla alkotni? Természetes folyamat. 20/F
2022. ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Jo katona verben is harcol
2022. ápr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
Konkrétan semmi, csak eszembe jutott hogy egyszer úgy is szexeltem egy csajjal amikor megjött neki, én hülye még nyaltam is tiszta vér volt minden....undorító volt, de hát a saját hibámból :d
2022. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Tisztába vagyok a testi folyamatával, pedig nekem nincs ilyen havonta.


vélemény: természetes folyamat.

2022. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Mégis milyen véleményt lehet alkotni egy biológiai folyamatról, ami minden (egészséges) nőben lezajlik?
2022. ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Es nokent???!!!!! Ket szules, ket periodus se egyforma. Megis, mit kellene gondolni? Es a prosztatarakrol, a sorkatonasagrol mit gondolsz, Marika?
2022. ápr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen normális. Csak azt nem tudom, miért sértődnek meg emberek, mikor valaki orvost javasol az ájulást okozó görcsökre és az életet ilyen szinten akadályozó tünetekre. Miért hiszik azt a nők, hogy normális minden hónapban ilyen erős tüneteket elviselni? Hogy az életedbe kerülhet egy havi vérzés? Itt nem arról van szó, hogy én nem bírom megérteni, hogy fáj, én azt nem bírom megérteni, hogy valaki miért nem járja végig az orvosi kálváriát ahelyett, hogy normálisnak tartaná, hogy az autók közé esik a fájdalomtól és alkalmatlan táplálékot is bevinni a rosszullétei miatt azokon a napokon (olvastam pár helyen ilyen erős görcsökről).
2022. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Én tuti nem bírnám... Nem tudom hogy milyen érzés lehet, de emlékszem, egyszer fájt nagyon a hasam, már azon járt az eszem hogy na most fogok meghalni... Férfiként hálistennek nem kell ezt elviselnem minden hónapban🤷‍♂️
2022. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7%

Azt, hogy nem kötelező.

A méhlepényesek felénél nincs is, az embernél pedig már létezik olyan fogamzásgátló, ami megritkítja (3 vagy 6 havonta van csak), illetve olyan is, ami leállítja.

Elég sok nőnek ez nem tetszik, hiányzik az érzés (az, hogy végre megjött).

2022. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

#9

Muszáj megkérdeznem: hanyas voltál biológiából?

2022. ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!