Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy altalaban...

Miert van az, hogy altalaban az igazan szep noknek alig vannak barataik?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 6. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, en ronda vagyok es igy se akarnak velem baratkozni a tobbi nok 😅
2022. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Jaja, általában, mert gondolom ismersz minden "szép nőt" a világon.
2022. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem sok férfi "elérhetetlen" kategóriaként kezeli ezeket a nőket, - sajnos sokan úgy is viselkednek a szép nők közül, hogy megalapozott lehessen ez az előítélet.
2022. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok áltaánosítani, nem minden nőre igaz.


De szépnek lenni nem elég egy barátság kialakításához.


Lehet az ember gönyörá, de ha egy beszélgetéshez buta, mert mindig csak ugyanarról tud beszélni vagy hülyeségeket beszél és nem tud értelmezni egy mondatot, akor nem jó beszélgetőtárs és egy barátság azon is alapszik, hogy a másik fél jól érzi e magát vele egy beszélgetés során.

2022. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Ez egyáltalán nem általános jelenség.
2022. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Azt is tegyük hozzá, hogy kinek mi a szép.


Nekem az a szép, aki alig sminkel súlyban egészséges, sportosabb ruhát hord, másnak az a szép, akinek az átlagnál sokkalta duzzatabb az ajka, tíz kiló smink van az arcán, a haja ki van hidrogénezve, olyan sovány hogy egy anorexiareklámba elmehetne és a hasa-feneke kilátszik a ruhából.


Én is kaptam megjegyzéseket a munkahelyen, hogy milyen szép lennék, ha kicsit merészebben öltöznék, sminkelnék és emellett ledobnék 5 kilót, mert nem vagyok szép, más meg pont azt szereti bennem, hogy ilyen vagyok amilyen.

2022. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert nem értik meg őket, ők sem a másikat, így mindenki mindenkit dob.
2022. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!