Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kik csinálhatják ezt?

Kik csinálhatják ezt?

Figyelt kérdés
A kisvárosban ahol lakok munkából hazamenet a járdán többször láttam múlt évben tömegesen eltaposott csigákat. Nem értem, hogy került oda ennyi, mert nincs semmi füves rész. Tegnap mikor arra mentem akkor meg ilyen nagyobb bogarak szétlapított maradványi voltak és szintén azon a részen! Úgy tűnik valakik ezt szándékosan csinálják. Mi lehet az oka? Ki csinálhatja?

2022. ápr. 6. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek "szórakozhatnak" esetleg egy elmebeteg.
2022. ápr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet gyerekek. Én még kisóvodás koromban, amikor megtanultam azt a dalt, hogy "csiga-biga told ki szarvadat, ha nem tolod, összetöröm házadat", akkor azt hittem, az egész dalt szó szerint kell értelmezni és miután egy csigának többször elnekeltem ezt a dalt és a sokadik figyelmeztetés ellenére nem bújt elő, eltapostam a házát.


Akkor én még nagyon éretlen voltam, valószínleg akik tették is kisebbek lehettek.

2022. ápr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tegnap estefelé fiatalokat láttam ott, egy idősebb fickó meg két huszonéves körüli lányt. Ott támaszkodtak és nézelődtek, de figyelték ahogy elhaladok. Bár nem hinném, hogy ők tennének ilyesmit. De most már kíváncsi lettem.
2022. ápr. 8. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!