Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt osztálytársaitok, ha...

Volt osztálytársaitok, ha most megkeresnének, hogy alsóban ezt, meg ezt csinálhattad, kinevetnéd őket?

Figyelt kérdés
Alsóban, valaki talált egy sminkes készletet az utcán, aztán arra lettem figyelmes, hogy rengeteg lány kisminkeli magát vele, utána derült ki, hogy ki tudja, hogy kié lehetett, mert az osztálytársunk, azt mondta, hogy az övé. Most, ha téged támadnának be régi történetekkel, mikor azt se tudod már mi van velük, de mikor hallottak rólad, szerettek volna emlékeket frissíteni, mit szólnál hozzá?
2021. aug. 14. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem állnék velük szóba. De ha normális osztályom lett volna anno akkor szívesen
2021. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Általános iskolaiakat elhajtanám, mert pokollá tették az életemet. Most már csak röhögök rajtuk, mert látom, hogy mindegyik ugyanolyan szánalmas senki maradt, míg én élem vígan az életem.

A gimisekkel szívesen tartom a kapcsolatot.

2021. aug. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszer épp beléptem a terembe az ajtón, mikor két fiú osztálytársam felém futott, két oldalról lefogták a karom. Lányként elég ijesztő volt, de mint kiderült csak az órámat akarták levenni egy poén kedvéért. A karomat kiszabadítottam és odaadtam nekik az órámat. (Később mindenkinek visszaadták) De vicces volt hogy egy lánnyal két fiú sem bírt.

Ma már csak jót röhögnék rajta.

2021. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!