Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen dolgokat csinálhatnék,...

Milyen dolgokat csinálhatnék, hogy jobban érezzem magam ősszel/télen?

Figyelt kérdés
2021. szept. 26. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen értelemben szeretnéd magad jobban érezni?
2021. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
67%
Utalj át nekem 2 millát. A tudat, hogy boldoggá tettél valakit ezzel, elég felemelő érzés lehet.
2021. szept. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
76%

Ha esetleg csak egy jó délutánra vágysz, amikor éppen semmi dolgod nem lenne, de ötleted sincs mit csinálj: ezeket ajánlanám.

1. Gyorsan készülj el másnapra, pakolj össze "holnapra".

2. Fürödj le, öltözz valami kényelmes otthoni ruhába.

3. Szerezz valami nasit a kamrából, vagy dobj össze egy bögrés sütit, főzzél teát vagy kávét. Egy pokrócot is vegyél elő.

4. - vagy nézz vmi igen jó filmet/sorozatot

- vagy olvass

- vagy telefonálj egy jót vkivel

- vagy írj naplót

- vagy csinálj bármi jót amit élvezni tudsz

Ezt akkor tudom ajánlani (mint már említettem), ha egy gondtalan délutánod van esetleg esik az eső vagy a hó...

A kérdésedről ez a szituáció jutott az eszembe.

2021. szept. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam az első. Ha valóban az a kérdés, amire a harmadik adott választ, akkor kiegészíteném egy dologgal. Ha esetleg már dolgozol, akkor ez egy tök jó dolog. Én a párommal élek és dolgozom. Nekem egy hosszú munka nap után hatalmas kikapcsolódás elmenni és venni egy kávét, majd kiülni egy padra egymagamban. Ilyenkor elteszem mélyre a telefont (s bár nyilván nem mindenki dohányzik, de én közben az ecigimet is szívom). Örömmel tölt el, hogy egyedül is jól érzem magam és a tudat, hogy megengedhettem magamnak egy kávét. Apróság, de ősszel kifejezetten boldoggá tud tenni ez a kis fél óra.
2021. szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki az erdőbe, olyan messzire, ahová már nem hallatszik el a "civilizáció". Gyönyörködj az őszi erdőben vagy a havas tájban. Szívd mélyre az illatát. Hallgasd a levelek susogását. A hóesésben nézz az ég felé. Csodáld meg a kezedre hulló hópehely tökéletes fraktálját.
2021. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
#5 Mennyi esélyt adsz a hóesésnek?
2021. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly sem volt sok hó, de egyszer mikor szállingózott, megcsináltam. Csodás volt.
2021. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Járj el jégkoriznim
2021. szept. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Vállalj valahol önkéntességet, segíts.

A legpocsékabb állapoton is sokat lendít, ha az ember hasznos lehet, és ettől kihúzhatja magát.

2021. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jóga, meditálás, séta, kutyázás.
2021. szept. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!