Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 25 év körüliek, mire vittétek...

25 év körüliek, mire vittétek eddig az életben?

Figyelt kérdés
Mit értetek el és mit terveztek?

2022. ápr. 6. 17:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%

25 évesen én egy éve dolgoztam egy olyan helyen, amit nem is terveztem 24 éves koromig.

Diplomát szereztem 24 évesen, aztán teljesen máshol helezkedtem el.

2022. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
21 éves koromra kijártam az egyetemet, aztán munka, most pedig angolt tanulok mert jövőre légiforgalmi irányítónak szeretnék jelentkezni. 26 vagyok jelenleg. Kocsim van, újonnan, sajna a háztól távol állok, max ha mérséklődnek az árak, vagy sikerül váltani. Még véletlen sem abban dolgozom, amit az egyetemen tanultam, így utólag már mást választanék, de ez van.
2022. ápr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
Chef vagyok egy konyhan 6kt keresek, kocsim van, albiban jol elvagyok mert valszeg ugyis lepek az orszagbol idovel. Konkret cel nincs.. csak jolerezni magam
2022. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
26 évesen 1 éve dolgozok itthon (egyetemet viszonylag későn végeztem el, de egyből a szakmában találtam állást), külföldre tervezek költözni max. 1-2 év múlva.
2022. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

27 vagyok.

Van diplomám, egy szuper állásom amit szeretek, jó párkapcsolatom.

Pár éves terv külföldre költözni és előbb-utóbb saját házat venni.

2022. ápr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Nyáron leszek 25, jövő hónapban végzek orvosin. Addig/utána a megfelelő munkahely keresése a tervem, aztán ha sikerült, akkor a munka, további tanulás, felnőtt élet.
2022. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
Négyes leírt engem is
2022. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Szereztem két diplomát és elértem, hogy álmaim munkáját végezhessem jó pénzért. Sikeresen felépítettem az önbizalmamat, megismertem önmagam és a világot. A párkapcsolat témában viszont reménytelennek érzem az életem, így a családról, "közösen előre" eszméről már lemondtam. Összességében elfogytak a terveim, nincs életcélom. Amit elakartam érni, azt már vagy elértem, vagy feladtam.
2022. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

25 éves vagyok és még egy fránya érettségim sincs . Persze anyámmal élek egy kicsi lakásban .


Se kocsi , se nő se pénz .


Azt hiszem ennyit értem el .

2022. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Nincs munkám fél éve,jogsim van,régi sportkocsim van,lakás nincs apámmal élek.Barátnőm rég nincs.Terv kimenni külföldre dolgozni és soha ide visszatérni Mo-ra.26F
2022. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!