Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti hogy az illetot...

Ez azt jelenti hogy az illetot idegesitette a helyzet, vagy zavart volt?

Figyelt kérdés

X az egyik szereplo, Y a masik😂


X elsetalt Y mellett, es Y nezte ot, X odanezett ra, elnezett oldalra, aztan megint visszanezett Y-re (aki meg mindig nezte)


De ez kb 1 masodperc alatt, tehat nem bamulas volt.


2022. ápr. 7. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Na, megint itt egy elkapott tekintet kérdés... :-D

Már úgy hiányzott!


😂😂

2022. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Y: Ránéz X-re.

X: "Ez meg ki a facom és miért bámul!? Mindegy megyek tovább, mint ha mi sem volna."

Y: Még mindig nézi, már-már bámulja

X: Basszus, ez még mindig bámul.

*Y: "Felmegyek gyik-re oszt megkérdem mi baja volt, pedig én csak megbámultam🤷‍♂️"

2022. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Nő létemre nem tudom ezt felfogni, hogy a f.aszomba lehet ezen rúgózni hónapokig?

Egy jelentéktelen k.ibaszott oda pillantástól.

Mi a tököm változik az itteni válaszoktól?

Honnan a picsából kéne tudnunk mi a f.aszra gondolt ha egyszer nem ismerjük se őt se téged?

Az elmúlt 850 hétben annyi választ kaptál már hogy fel nem foghatom mi motivál arra hogy ezt minden nap megkérdezd.

Te agyilag amúgy rendben vagy?

Szerintem tuti van valami kis beütésed

2022. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
3: és egy elég érzékeny részét érinthette az a beütés... :-D
2022. ápr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tehát, személyesen történt a nonverbális kommunikáció. Nem tudom az okát, nem tudok a témával hasznos választ adni, de többre értékelem azt a pillanatot, mikor valakik személyesen megjelenik a másik ember mellett, mint azt a helyzetet, hogy valaki nem mer kiszállni a kocsiból, nem mer személyesen interakció kezdeményezni veled, de azért elmondja, hogy sok üzemanyagot használt rád fel, de bátorság az abszolút nem volt részéről, emellett még hűség sem.
2022. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*valaki
2022. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hibákért bocsi, siet az ember, de az esze a valós helyzetet tükrözi.
2022. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
3as. Gratulálok te aztán igazi Nő lehetsz, de tényleg, sugárzik az írásod ól a finom női elegancia.
2022. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!