Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valakit...

Lehetséges, hogy valakit örökre a szívünkbe zárunk?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy valaki még akkor is a fejünkben jár, ha már megtaláltuk életünk párját, szeretjük, tiszteljük és sose hagynánk el senkiért? Lehetséges, hogy még ilyenkor is valaki más járjon az eszünkben, akit a múltban ismertünk?
2022. ápr. 7. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen.
2022. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Remélem nem…akkor nagyon rábasztam
2022. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ettől mennyire vagyok rossz ember? :(
2022. ápr. 7. 18:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, persze.

Dehogy vagy te attól rossz ember!

2022. ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De rettenetesen bűntudatom van emiatt.
2022. ápr. 7. 18:36
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Hajjaj :S
2022. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de ettől még nem vagy rossz ember.
2022. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen,lehet velem is ezt történt.

Bár most nincs párom.

2022. ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyelőre itt tartok, 4 éve...

Igaz, nem járok senkivel, de egyszerűen nem találtam hibát abban a srácban, akárhogy kerestem, elfogadtam teljesen, nagyon szerettem. Csak ő nem szeretett úgy, ahogy én őt, én nem tudtam kiszeretni belőle és emiatt nem úgy kezeltem őt, mint kellett volna ez pedig tönkretette az együtt töltött időnket.

Mondjuk, ha a helyébe képzelem magam, megértem őt és szerintem jól tettük, hogy már nem beszélünk és így ő is szabadabb, én se ringatom magam annyira hamis reményekbe, de ezt nagyon gyakran kell újramantráznom, hogy el ne felejtsem és ne hiányoljam annyira, mert szerintem se egészséges ez az állapot és ahogy voltunk az utolsó 1-2 évben, az se volt annak nevezhető.

2022. ápr. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!