Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen emberi reakciókból...

Milyen emberi reakciókból állapítsam meg, hogy szép vagyok-e?

Figyelt kérdés
Neked például milyen reakciókból jön le, hogy nem nézel ki rosszul?

2022. ápr. 8. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hátha csak a külső megerősítésekre várnék akkor elég nagy szarban lennék, megtudom magamtól is mondani egy nap mondjuk hogy most "de szarul nézek ki" "de jól nézek ki"...aztán mindenki azt gondol amit akar :D
2022. ápr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na ezt a hozzáállást irigylem! Viszont nem tudom sehogy elérni. Mindig azt érzem, hogy a többiek szebbek.
2022. ápr. 8. 22:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van, ha tegyük fel szebbek is? Mi változik?

Érezd jól magad a bőrödben, úgy ahogy vagy.

2022. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Eleve ha foglalkoznak veled :D a szép embereket szokás körbeugrálni
2022. ápr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el mindig van tőled szebb, vagy te akarsz a legszebb lenni? Kinek akarsz tetszeni?
2022. ápr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Ha bámulnak
2022. ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát inkább komplexusaim vannak, hogy szinte mindenki szerencsésebb volt a genetikai lottón, mint én.
2022. ápr. 8. 23:01
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

Nekem ami önbizalom dopping volt:

Egy buliban kavartunk egy sráccal, akinek az egyik haverja megjegyezte, amikor azt hitte, nem hallom, hogy "hú, hogy te mindig ennyire jó csajokat találsz magadnak!" Erre a srác, h "mit beszélsz, 3 évente ha összejön egy ilyen!" (Flörtölgetés volt csak, kavarás, nem vettem zokon egyik megjegyzést sem, az egómnak jól is esett szakítás után.)


Kedves bókok: szóba került, hogy vezetés közben ne jöjjön rendőr, nem szeretném, ha igazoltatnának. Nincs semmi félnivalóm nyilván, csak nem fordult még elő ilyen velem amióta jogsim van, és bennem van a para, hogy mi van, ha bármi gond lesz. És akkor az egyik srác a társaságban mondta, hogy ha a rendőrre is ilyen szépen mosolygok, akkor biztosan kérdés nélkül továbbenged. :)


Meg instán szoktak még néha rám írni, kedveseket, de mivel az online van és csak a nyilván megválogatott képeim látszanak, azt nem sorolnám ide.


Néha tükörbe nézve elönt hol a letargia, hogy fuhh, tejóég, hogy nézek ki, máskor meg az elégedettség, hogy "na, ez vagyok én, íme!"

2022. ápr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!