Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Buli függő lettem?

Buli függő lettem?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, és hát nagyváros stb, nagyon csábító, hogy mindig eljárnak bulizni haverokkal. Ilyen heti 2-3 szor. Sajnos a tanulás nagyon a háttérbe szorult. Az a fő bajom, hogy irtó drága, plusz a másnap sokszor kiesik (nem szoktam berúgni, de ha reggelig fent vagy, egesz nap alszol utána). Imádok bulizni menni sajnos. Sajnos a táplálkozásom felvorult (sok gyorskaja másnap nem szeretek főzni, nem eszem eleget, stb).


Mit tudnék tenni? Volt valaki hasonló helyzetben?



2022. ápr. 10. 01:04
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Én megértelek. Fősulis koromban nagyon szerettem volna bulizni, de mivel nem sok barátom volt, így viszonylag keveset tudtam, és ezt a mai napig bánom. Mi eléggé csóreszok is voltunk, úgyhogy olyan helyre mentünk főleg, ahol nem volt belépő és barátnőmmel, akivel jártunk, előtte vettünk valami olcsó bort és azt ittuk meg. :) Így megvolt a hangulat is. Szerintem ne mondj le a bulizásról teljesen. Főzz előre vagy ilyesmi. :) Így buli után nem kell beesni az első mekibe, hanem hazamész és van kaja. 38N
2022. ápr. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 franciasrac ***** válasza:
61%

Pont ugyanabban a helyzetben vagyok (16f), ez az 1. egyetemista évem tehát élvezzük az új életünk a barátaimmal, 3-5 körül szoktam elaludni szinte mindennap, és aztán egész nap aludni hétvégéken, nem eszek jól, gyakran elalszom órában, de nekem őszintén mindegy, semmit nem fogok csinálni ellene, mert imádok így élni, hetente többször sportolok hogy kitisztítsam a fejem, megállítom a bulizást ha vizsgás időszakban vagyunk, 15-ös lettem az első félévben (Franciaországban a jegyek 20 pontból állnak és egyetemen 10-re van szükség hogy túllépjünk a következő évre). A kaja is mindegy, próbálkozok gyümölcsöket, zöldségeket venni, kicsit főzni is, és eddig nem fáj a testem, szóval csak élvezem, úgy vedd észre, hogy ezt 10 év múlva nem fogjuk már tehetni ! Ha mind eleget tanulni, eléggé jól is enni, néha sportolni, meg bulizni tudsz, akkor csak így legyen :)

Ez csak boldogságot okozhat 😊

2022. ápr. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Reggel4-re erj haza,10-ig alszol 6 orat. 6 ora eleg.
2022. ápr. 10. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) igen, megpróbálom a hétköznapokat produktívabban tölteni, hátha segít az a tudat, hogy “megérdemlem” a hétvégét. Köszi a válaszokat :)
2022. ápr. 10. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!