Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Volt hogy bepisiltetek...

Fiúk! Volt hogy bepisiltetek felnőttként?

Figyelt kérdés

Hogy történt?

Ami nem direkt történt?



2022. ápr. 10. 13:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Tél, hideg,rohantam haza, nagyon kellett,az ajtón belépve megcsapott a meleg levegő,és nem bírtam tovább :D
2022. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Öhmm, régen egyik este nagyon kellet pisilnem, de valahogy vissza tudtam aludni... Arra keltem hogy már nem kell annyira nagyon pisilnem, meg "leizzadtak" a lábaim😬

Nem tudom mi történt, maradjunk annyiban hogy csak leizzadtam, na🤷‍♂️

2022. ápr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
nem volt ilyen, de barátnőm pisilt már be
2022. ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Télen pakolásztam fel matricákat munka miatt egy helyen oszlopokra és rohadtul szét voltam fagyva. Éreztem, hogy eléggé kell már ezért elindultam néhány fa felé. Aztán egyre inkább kellett, akkor már futottam ahogy bírtam. Mielőtt odaértem egy picivel már beindult a folyamat. Nem volt gáz, hazaautóztam simán.
2022. ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
97%
Volt természetesen.Ittasan többször is,józanul kocsiban,buszon,álmomban az ágyba,anno iskolában,de olyan is volt hogy nevetés közben haverok előtt.Elég sok bepisilős emlékem van 😀
2022. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 erogeen ***** válasza:
92%
Sokszor volt ilyen, mert szeretem sokáig visszatartani. Előfordul, hogy a végsőkig próbálom tartogatni és a végén bepisilek. F
2022. ápr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
92%

Igaz fiúknak szól a kérdés, de mi velünk is előfordul. Én is pisiltem már be, de szerintem az emberek nagy többsége is nemtől függetlenül.

Mondjuk azt nem tudom eldönteni hogy a kérdés fétis miatt született-e meg, az biztos hogy sokan kedvtelésből teszik és úgy csinálnak mint ha véletlen vizeltek volna be. Tapasztaltam.

20l

2022. ápr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Én is lány vagyok, de előfordult már, mert nem használom az iskolai wc-t már kb. harmadik óta, úgyhogy gyakran van úgy, hogy hazafelé buszon már alig bírom visszatartani, de volt egy másfél éve, hogy jóval tovább kellett maradnom, akkor bement pár csepp, mire hazaértem.
2022. ápr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9%
Nő vagy kérdező?
2022. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
8-as miért?
2022. ápr. 15. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!