Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nekem volt igazam vagy a...

Nekem volt igazam vagy a tanárnaK? Régen történt de kiv vagyok. Nem engedett ki pisilni, majdnem bepisiltem és kimásztam az ablakon, erre intőtkaptam.

Figyelt kérdés
ez nagyon régen történt, mégis kiv vok kinek mi a véleménye. szal tudom hogy óra elött kellett volna kimennem, de akkor nem kellett. viszont annyira kellett hogy már benne volt a nadrágomban, és mondtam hogy én kimegyek, de ez nem tetszett neki és bezárta az ajtót. bepisilni gázabb lett vona, így kimásztam az ablakon. persze földszinten volt az iskola, nem volt magasság. de akkor is kiakadt, de kijutottam, és pisiltem egyet a fánál....
2014. aug. 31. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Jól tetted. Ez kínzás, fel is jelenhetted volna a rohad*kot. Én kikötözném, és vizet itatnék vele, hogy megtanulja milyen érzés.
2014. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Nehezen hihető sztori de tegyük fel így volt.

A szünet azért van, hogy az ilyen pisis problémákat megold. 45 percig tudni kell visszatartani, és ha ez nem megy akkor orvoshoz kell fordulni mert ott vizelet visszatartási gondok vannak.

Ha szünetben elmész pisilni akkor 45 percet simán végig kellett volna ülnöd.

De tegyük fel, nem tudtál szünetben wc-re menni, mert volt jobb dolgod. (talán cigizés, vagy trécselés az osztálytársakkal, vagy csak bámészkodás a nagy semmibe.. ki tudja)

így az órán jött rád a pisilhetnék.

A tanár jogosan mondhatja, hogy

"fiam, a szünet azért van, hogy ezeket megold akkor. Órán nem mászkálunk a teremből"

és nem enged ki, gondolván, kibírod a következő szünetig.

De mondjuk te nem bírod ki. Ebben az esetben a tanár mérlegelhet. Kiküld, de beír hiányzó órát, mintha lógtál volna. Kienged, de jelzi, hogy vissza már ne gyere.

Nézzük téged:

Te szünetben még ha nem is éreztél késztetést akkor is a budira mész, és akkor nem lett volna ilyen gondod, de nem, így az órán jött a nagy kényszer. Nem enged ki, erre te kimászol az ablakon. Ezzel nem csak a te testi épségedet kockáztattad (az egy dolog, hogy földszint) de megzavartad az órát is a viselkedéseddel. Ráadásul nyilvános helyen vizeltél ami bármily meglepő, még Magyarországon is törvény sértő. (csak ugye Magyarország nem Amerika, hogy rögtön meg is bírságoljanak)


A történeted azért gyanús, mert a tanár tudja, hogy az osztálytermet szigorúan tilos kulccsal bezárni, méghozzá tűzvédelmi okokból. Ha ezt megtette, és bármelyik diák panaszt emelt volna, akár az állásával is játszott volna a tanár.

Másrészt nehezen hiszem, hogy a látványos ablak kimászási mutatványod, és nyilvános fára pisilésednek nem lett semmi következménye. Ezért minimum egy igazgatói intő járna.


Szóval így nézve se neked se a tanárnak nem volt igaza. Mindketten nagyon idétlenek voltatok.

2014. aug. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor mentél ki, amikor a magyar nyelv szépségeit próbálta oktatni a tanerő, s már soha nem is mentél vissza. A kérdésed egyértelműen kitaláció.
2014. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ez a story igaz, csak éppen nem mai napokban történt hanem 13 évvel ezelött.... most 25 vagyok.
2014. aug. 31. 22:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki képest azt a szót magyar létére egy magyar oldalon leírni, hogy story, arra én is rázárnám az ajtót.
2014. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És azért vártál 13 évet, mert akkor még nem volt gyakori, hogy megkérdezd. De nyolc éve már volt. Nevetséges vagy. Reggel kezdődik a tanítás, feküdj le.
2014. aug. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hahaaaa ez a kérdés feldobta az estémet. :D (Y)
2014. szept. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A pisilés az olyan, hogy ha kell, akkor kell. A tanárnak ki kell engednie.

A sulikarácsonyról vagy mit tudom én honnan megmaradt üdítőket, kólákat ittuk a szünetben, óra végén már nagyon kellett, de nagy nehezen kibírtam. 10 éve történt.

Egy szemét tanárnő nem engedett ki egy lányt a wcre, de annyira kellett neki, hogy akkoris kiment. A tanárt verte az ideg xD

2014. szept. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Velem van a baj vagy minden ember el van tévedve?


1. Szerintetek a 15 perces szünet mire való?

2. Munkahelyen is pl egy konferencián elmész hugyozni vagy kiszolgálás közben faképnél hagyod a vevőt, mert Neked épp pisilni kell?

3. Nálunk gimiben egy tanár, ha jöttek a bolondballagók vagy amikor egy lány dührohamot kapott és egyszer meg akart szökni bezárta az ajtót vagy a későket kizárással büntette, x ideig.

4. Szerinted kimászni egy ablakon és lehugyozni egy fát kevésbé ciki mint bepisilni?


Az a gond, hogy a diákok mindenre fel vannak jogosítva, a tanárok keze meg van kötve és ha a szülők csúnyán néznek otthon, megy a gyámhatóság... És a felnőttek így kénytelenek végig nézni, ahogy a nagyszájú gyerekek, összevissza hadoválva a törvényről és jogokról, döntve magukba a piát és szívva az anyuci pénzéből vett cigit szépen tönkreteszik az èletüket.


Az én időmben (20 éve) ha a tanár nemje után visszabeszéltem volna, egy intő és otthon egy pofon várt volna. Velem is előfordult, hogy órán kéredzkedtem ki, nemet mondtak, mégis képes voltam beletörődni, hiába durrantam majdnem szét.

Főleg, hogy 6-7 éves korodtól az egyik szabály az, hogy pisilj szünetben, ezt pedig nem nehéz betartani.


Képzeljétek el majd ha kikerültök az életbe, munkábaálltok... Ott a főnök kb minden sz.rért leteremt, leordít, végül kivág az utcára, ti meg megcsókoljátok a tanáraitok kezeit, hogy milyen jószívűek voltak.

2014. szept. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A másik meg, hogy tinik zöme jobbra-balra lázadozik, mondja a magáét, jön a törvénnyel, de lényegében azt se tudja, miről beszél.
2014. szept. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!