Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok mi a legcikisebb...

Lányok mi a legcikisebb sztorit azzal kapcsolatban hogy, nem volt wc a közelben és bepisiltetek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 25. 00:04
 1/9 A kérdező kommentje:
*sztoritok
2017. júl. 25. 00:05
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
erre akarsz rárántani?
2017. júl. 25. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nekem volt ilyen most 3 hónapja.12 éves voltam. Busszal mentem haza. Pisilnem kellet, de gondoltam kibírom, ezért nem szálltam le a buszról WC-t keresni. De később már nagyon kellett, de a busz nem állt meg. Már majdnem bepisiltem, amikor hirtelen megállt. Lerohantam róla, akratam körülnézni, van e valahol WC vagy bokor. Megláttam egy bokrot tőlem úgy 30 méterre, de bepisiltem...még mielőtt gyorsan odafutottam volna. Aztán elindultam haza. Az utcán mindenki megbámult, olyan ciki volt. De hazaértem és átvettem a nadrágom...
2017. júl. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es voltam, amikor utoljára bepisiltem.

Éppen mentem haza a suliból, igazából kb 7 perc alatt hazaérek, szóval nem olyan hosszú az út. Már félúton éreztem, hogy kell, de gondoltam csak kibírom. Végül egyre jobban kellett, egyre gyorsabban sietnem. Pech, hogy lakásban lakunk, méghozzá a 3. emeleten. Lepcsőzés közben csak még jobban kellett. Már végre ott álltam az ajtóban, amikor egyszerűen nem bírtam, úgy éreztem szétrobbanok, és bement.

Pedig a wc rögtön a bejárati ajtó mellett volt, így igazából ha sikerült volna időben kinyitnom, talán még meg is úszom.. :D

2017. júl. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, igazából cikinek nem ciki sztori, mert senki nem látott, de elég kellemetlen volt számomra, hogy az egész nadrág átázott..
2017. júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fodor István Ferenc ***** válasza:
55%
Na, erre mondják, hogy a "hölgy elpirult, s hogy leplezze zavarát, egy hatalmasat fingott".
2017. júl. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
93%
és mi volt a szüleitek reakciója?
2017. júl. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Igen, vonattal mentem egyszer csak úgy éreztem pisilnem kell, de nem tudtam leszállni sehol. Órákon át utaztam, a végén úgy éreztem nem bírom tovább, és bement. A szüleim nem voltak otthon. Az utcán mindenki engem nézett.
2017. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as a vonaton hogy hogy nem volt wc?
2022. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!