Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utólag visszagondolva, az...

Utólag visszagondolva, az alábbi COVID-korlátozásokkal mit szerettek volna pontosan elérni, vagy hogyan kapcsolódtak a vírus megfékezéséhez?

Figyelt kérdés
1) maszkhordás a szabad levegőn 2) 20 óra utáni kijárási tilalom - télen, amikor amúgy se nagyon mászkálnak éjjel az emberek 3) ingyenes parkolás 4) vásárlási sáv, de a nyugdíjasok bármikor mehettek 5) lázmérés, holott egy magát rosszul érző ember pl. 38 fokkal úgyse ment közösségbe, ellenkező esetben pedig ki lehetett gyógyszerel játszani. Számomra ezek tűntek a legfeleslegesebb, leghülyébb intézkedésnek. De utólag visszagondolva, vajon melyik hogyan kapcsolódott közvetlenül a vírushoz?

2022. ápr. 10. 16:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
13%

1., Hogy ne fertőzz meg senkit, mert kint ugyanúgy közel vagy az emberekhez.

2., Télen mennek városba, meg ilyenek.

3., Egyetértek.

4., Hogy ne fertőzd szét őket, de ha nekik nem jó délelőtt, akkor tudjanak menni.

5., hidd el vannak olyan emberek akik elmennek és hogyha csillapitod is, ugyanúgy COVIDos vagy.

2022. ápr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%

1) Ha bent hordod és összetapogadtsz mindent, kint ne nyúlkálj az arcodhoz, plusz kültéren is el lehet kapni, nem csak ben


2) szerintem egyértelmű. Mi pl elég sok konzertre járunk télen is


3) ne a tömegközlekedést használják az emberek, hanem a saját autót


4) ez inkább fordítva hatott, tömegnyomor lett a boltokba


5) én sok olyannal találkoztam, hogy bejelzett a lázmérő és mehetett haza a delikvens

2022. ápr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Egyikkel sem értettem egyet már akkor sem, nem csak utólag. Ezek politikai döntések voltak, azt szerették volna elérni, hogy ne mondhassák az emberek és politikai ellenfelek, hogy nem tesznek semmit, nem védik meg a lakosságot.

Valójában nem volt értelmük, de látszatnak jó volt.

2022. ápr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
Utolsó, attól, hogy te buta vagy és nem látod az értelmét, attól még van. Azért nem ilyen jött ment emberek hozzák a döntéseket
2022. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Politikai terror volt, semmi több.
2022. ápr. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

A kijárási tilalomnak az volt a lényege, hogy ritkítsa az emberek közötti találkozásokat. Az ember munka után már nem megy át a másikhoz, mert hatra érne át és hétkor már indulnia kell haza.


Amúgy nálunk fejlettebb, demokratikusabb országokban is volt ilyen,csak ott be is tartatták, nem úgy, mint itt.

2022. ápr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

6-os!

Ugyanez volt, mint itthon, Ausztriába nagyon sokat járok át, akkor is jártam, nem volt semmi különös.


4-es!

Az a baj, hogy az értelmét te sem látod, csak te elhiszed amit mondanak neked. Nem érted, csak beállsz a sorba, hogy okosnak tűnj. De nem baj, kellenek ilyen emberek is.

2022. ápr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Elég gyenge próbálkozás volt, de sajnos erre a tipik lúzer dumára futotta csak tőled, mikor nulla iq-val okoskodszba témaban kapcsolatban, természetesen önálló gondolatod nincs, csak amit a fórumokról összeszedsz meg a médiából, és amilyen bugyuta vagy, minden kamut elhiszel :)


Kis butuska :)

2022. ápr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as!

Nem tudom eldönteni, hogy te a 4-es vagy és nekem írtad (7), vagy a 4-esnek írtad.

2022. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem szégyen, ha nem megy a szövegértelmezés, de legalább akkor ne erőltetnéd a neten való kommentelgetést ennyi ésszel
2022. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!