Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az egy rém rendes család...

Az egy rém rendes család sorozat mennyire valósághű?

Figyelt kérdés
Én véleményem szerint egy tipikus proli család minden napjaiba enged bepillantást.Amiből azért elég sok van főleg Magyarországon de gondolom Amerikában is vagy szerte a világon. Amerikában játszódik de egy tipikus magyar valóságot mutat be.

2022. ápr. 10. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért annyira mégsem proli. Annak ellenére, hogy Al egy cipőboltban dolgozott eladóként, futotta egy legalább 3 hálószobás külvárosi családi házra és két autóra. Mindezt úgy, hogy a felesége nem dolgozott. Próbáld meg ezt elérni most. Egy fizetés, családi ház, két kocs8, két gyerek, egy kutya. Amúgy a műsor kategóriája a sitcom, nem véletlenül.
2022. ápr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Az a része, hogy a nő parazitaként élősködik a férfin teljesen.
2022. ápr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Idehaza nem élsz meg egy alja munkából, családostul 2 gyerekkel kutyával, nem dolgozó teleshop függő feleséggel.
2022. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen egzisztenciálisan viszonylag jól áltak a magyar valósághoz képest. A mentalitásra gondoltam. Amerikában ezt el lehet érni egy alja munkából nem hiszem.
2022. ápr. 10. 21:25
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem csak az a része hasonlítható Magyarországra, hogy rengeteg családban van fiú és lánygyermek.Ahol a fiú általában kis kanoska,mindent és mindenkit megdugna.A lány pedig egy hülye liba.És ezt ez az oldal is tökéletesen bizonyítja.Hány és hány kérdés volt, van és lesz, ami mindezt bizonyítja?! :)
2022. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Al bundy karakter nekem annyira valósághű. Magyarországon sok ilyen befásult életünk ember van
2022. ápr. 10. 21:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen valósághű, mindennapi életbe könnyen beleillő szituációkkal. Ez nem véletlen, hiszen családi szituációs komédia.
2022. ápr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
A 80as évek amerikájában teljesen reális volt. Manapság nem.
2022. jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!