Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Írjak neki, hívjam fel, vagy...

Írjak neki, hívjam fel, vagy elég ha a barátnőmmel üzenek neki?

Figyelt kérdés

A barátnőm édesanyjának hirtelen meghalt a testvére.

Jóban vagyok a barátnőm szüleivel, voltam többször is nálunk, voltunk közös programokon is. FB ismerősök vagyunk, néha írunk is egymásnak messengeren (születésnap, névnap, karácsony-on kívül is)

Az édesanyja és a testvére nagyon közel álltak egymáshoz, nagyon megrázta a testvére halála (a testvérévek csak egyszer, vagy kétszer találkoztam)

Elég ha a barátnőmnek nyilvánítok részvétet és mondom, hogy adja át az anyukájának is?

30N


2022. ápr. 11. 11:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
10%
elég ha nyomsz egy likeot
2022. ápr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Ha ennyire jóban vagy a barátnőd szüleivel, akkor én a telefonhíváson vagy a személyes Messenger-üzenet írásán gondolkodnék.
2022. ápr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Bocs, nem ez a lényeg, de nekem nem egyértelmű, milyen barátnőről van szó.


Én inkább írnék. Lehet, hogy nem rögtön, mondjuk a temetés után pár nappal, de írnék.

2022. ápr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Csak másfél éve inkább kerülöm őket minden formában.

A barátnőm anyukája sok mindenben elfogadó, de a hazudozást és a megcsalást utálja. A barátnőmet meg elkezdte fűzni egy pasi, én meg hathatósan javasoltam neki, hogy csalja meg vele a férjét. Azóta is viszonya van ezzel a pasival, a férjével meg most válnak.

2022. ápr. 11. 12:18
 5/21 A kérdező kommentje:
Barátságról van szó. Gimiben egy osztályba jártunk, akkor lettünk barátnők. Ő most válik a férjétől, nekem párom van.
2022. ápr. 11. 12:19
 6/21 anonim ***** válasza:
83%

Annyira jó, mikor a kérdésből lejön az embernek (A) helyzet, aztán a Kérdező 1. kommentjével rögtön (B) helyzetből látni a dolgokat...

Ezt mind miért nem lehet a kérdésben leírni?

2022. ápr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A temetést nem tudják mikor lesz, a nagymama most nem tud olyan hosszú útra menni, megvárják amikor már utazhat. (Hamvasztva lesz)
2022. ápr. 11. 12:22
 8/21 A kérdező kommentje:
Azt hittem, a kérdés alatt lévő "30N", nyilvánvalóvá teszi, hogy nem párkapcsolatról van szó, hanem barátságról.
2022. ápr. 11. 12:23
 9/21 anonim ***** válasza:
48%
már mitől lenne nyilvánvaló? Honnan kellett volna tudni hogy nem leszbikusok vagytok?
2022. ápr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Szóval, ha te ilyen családbomlasztó sz@rkavaró vagy , és ilyesmibe vinnéd bele a lányomat, én nem lennék kíváncsi a részvétnyílvánitásodra semmilyen formában.
2022. ápr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!