Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Írjak neki, hívjam fel, vagy...

Írjak neki, hívjam fel, vagy elég ha a barátnőmmel üzenek neki?

Figyelt kérdés

A barátnőm édesanyjának hirtelen meghalt a testvére.

Jóban vagyok a barátnőm szüleivel, voltam többször is nálunk, voltunk közös programokon is. FB ismerősök vagyunk, néha írunk is egymásnak messengeren (születésnap, névnap, karácsony-on kívül is)

Az édesanyja és a testvére nagyon közel álltak egymáshoz, nagyon megrázta a testvére halála (a testvérévek csak egyszer, vagy kétszer találkoztam)

Elég ha a barátnőmnek nyilvánítok részvétet és mondom, hogy adja át az anyukájának is?

30N


2022. ápr. 11. 11:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
Még csak nem is erről van szó: de a kérdésben az van, milyen jóban vagy a barátnőd anyukájával. A kommentben meg már azt írod, hogy nem beszéltek, mert te vetted rá a barátnődet a szeretőtartásra.
2022. ápr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%
Nekem se kívánjál semmit, ha a lányomat ilyen "okosságra" biztattad. Pont nem lennék kíváncsi az álszent "részvétem"-re.
2022. ápr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
9es: Szerintem általánosabb a heteroszexualitás, mint a leszbikusság. A heterók ha egy nő a barátnőjéről beszél, nem leszbi csajok szexkapcsolatára gondol. Persze akinek ez jut egyből az eszébe....
2022. ápr. 11. 12:50
 14/21 anonim ***** válasza:
88%
tehát azon vagy, hogy szétcseszd a barátnőd családját, ő meg elég gerinctelen hogy félrekúrjon már jó ideje? Jól összepasszoltok, két gerinctelen liba.
2022. ápr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem nem beszélünk, hanem "inkább kerülöm őket"

Messengeren névnapi, stb köszöntés, vagy annak megköszönése.

Amúgy meg mindig van kifogás: most sok munkám van, haza kell mennem a szüleimhez, újabb oktatásban veszek részt, nagyon lefoglal...

2022. ápr. 11. 12:54
 16/21 A kérdező kommentje:
A férjét utálom az elejétől fogva. Most meg adódott rá alkalom, hogy betartsak neki.
2022. ápr. 11. 12:55
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Na sikerült elérni a szánalmas szintet.
2022. ápr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Undorító vagy kérdező. de barátnőd se különb, egy tetű ri.banc.
2022. ápr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy normális :-(
2022. ápr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

A szülei nem tudnak semmit erről az egészről.

Azt gondolják, azért válnak, mert a férje egyre többször iszik és a viselkedésével is gondok vannak.

2022. ápr. 11. 13:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!