Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogos a kérésem, és a felhábor...

Jogos a kérésem, és a felháborodásom anyám viselkedése miatt?

Figyelt kérdés

Van most ez a Kinderes szalmonellás téma. Megkértem anyámat, hogy húsvétra ne adjon ilyen terméket a gyerekemnek (unokájának), mert elvesztettem a bizalmamat, és elővigyázatosságból, hagyjuk ki, akkor is, ha nincs a tiltó listán.

Erre az volt a válasza, hogy de, oda fogja adni, mert nincs a listán, és ez hülyeség, meg mennyi pénzt kiadott rá, és nem fogja kidobni. Pedig mondtam, inkább kifizetem neki (amúgy nem egy nagy összeg, mert 3 tojás meg egy nyuszi, de anyám 50 fton is képes fennakadni)... Vagy majd megeszi ő - ilyen opció is volt, de most mégis hozni akarja.

Jó, tudom, talán tényleg hülyeség, van, aki simán oda fogja adni, és nem is lesz semmi gond, meg nekünk sem lenne, de én úgy érzem, hogy nem szeretném megkockáztatni, és ha adhatunk neki másik fajta csokit, akkor miért ne tennénk? Zavar, hogy anyám nem tartja tiszteletben a kérésemet. Mindenki más simán elfogadta egy szó nélkül.

Nem akarok vele vitatkozni, mert csak felhúzom magamat, de nem szeretném ha odaadná a gyereknek, pláne azt nem, hogy ha már odaadta, mondjam a gyereknek, hogy ne egye, az milyen már... Ha meg odaadná és hagynám hogy megegye, azon parázzak, hogy nehogy baja legyen. Mit tennétek a helyemben?



2022. ápr. 13. 12:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
19%
Egy kis fosástól még senkinek nem lett baja.
2022. ápr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Kívánom neked #11 a "kis fosast" amit a szalmonella okoz, és az egyéb tüneteket, csak hogy saját élményből tudd, mi is ez a betegség. Pacsi
2022. ápr. 13. 13:43
 13/18 anonim ***** válasza:

Nyilván ne egyen szalmonellásat, főleg a gyerek ne.

De csak bizonyos termékeket hívtak vissza, nem az összeset.

2022. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz neki engedni, de konfrontálódni se édesanyáddal, akkor mégis milyen megoldást vársz?
2022. ápr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%
#15 Azt hogy azt kapja a saját gyereke amit ő maga jónak lát, talán..?
2022. ápr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
#13, aha...
2022. ápr. 13. 15:14
 17/18 anonim ***** válasza:
Mert szerinted az összes kinder csoki kuka?
2022. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
15, Ez világos, de ahhoz, hogy azt kapja a gyereke, amit ő jónak lát, fel kell vállania a konfliktust az anyjával. Azt ugye nem akarja, leírta. Erre próbáltam rávilágítani, hogy C megoldás nemigen van.
2022. ápr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!