Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ítélnek el engem jobban...

Miért ítélnek el engem jobban aki szingli és nincs gyermeke, mint aki kapcsolatban van és neki sincs gyermeke?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 14. 14:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40%
* pulyáinknak
2022. ápr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem teljesítjük Viktortánk követelését. Pacsi, ismerős a szitu.
2022. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Mért fogalkozol mindenkinek a véleményével ?

Kit érdekel, hogy mit gondolnak mások.

Munkahelyen rám is furán néznek mert nincs gyerekem és egyébként nem is akarok.

Kinek mi köze hozzá !


Egyébként meg az összes munkatársam elvált és kinlodnak a gyerekkel.

Értelmileg nem is értem, hogy ez mire vagy miért jó.

Szerintem sziplán csak az irigység. Mer, hogy neki mennyi pénze van.

Megveszi magának a drága dolgokat.


Komolyan én kérek elnézést. Nem-et is lehetett volna mondani.

Valahogy én tudtam.


33 F

2022. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

13-as szerintem sokan nem mérik fel, mivel jár egy gyerek. Anyagilag, erzelmileg, időben is egy teljesen más eletformát jelent. És lehet, hogy jó dolog erre vágyni, de vagy az időpont vagy a partner nem volt erre megfelelő.


Én amondó vagyok, hogy nem eleg a gyermek utáni vágyra és a szerelemre szülni. Persze jó dolog a biológiai órát követni, de amíg sok nehézséget jelentő tenyező van, addig fokozottan nő annak az esélye, hogy gyerekkel együtt elégedetlen lesz valaki az életével.


Én a harmincas eveim elején még tanulni fogok nőként. Vállalom, hogy későn leszek anya. De inkább ez, minthogy most vallaljak és majd pár év múlva azt gondoljam jobban is meg lehetett volna ezt tervezni, kimaradt valami az életemből, nem volt időm élni, stb.


A covid alatt még jobban átértékeltem ezt, és most kifejezetten nem vagyunk abban a gazdasági helyzetben, hogy nagyon mernék szülni. És most, hogy mar dolgozom is, vannak anyagi lehetőségeim tök jó elvezni ezt a szabadságot. :D


Nem érdekel mások véleménye, ha eljön az ideje, nekem is lesz gyerekem (vagy nem).

2022. ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!