Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szingliként nektek hiányzik a...

Szingliként nektek hiányzik a randizás?

Figyelt kérdés

Nekem igen, mert szeretem a társaságot, a randikat, programokat és télen nem nagyon lehet randizni, meg a vírus is közbeszólt ennek az egész randizás dolognak de igaziból én nagyon szívesen mennék már ismerkedni és randizni most, hogy minden olyan mint régen. Mások hogyan vannak ezzel?

Én Budapesti vagyok és sok lehetőség van erre, meg ami érdekel de nyilván egyedül nem mennék el. Szóval ha valaki esetleg hasonlóan érez akkor az remek lenne :D



2022. márc. 11. 17:47
1 2
 1/20 anonim válasza:

Én is így vagyok vele

F

2022. márc. 11. 18:03
 2/20 anonim válasza:
Utálom a randikat, mindig is utáltam :d az a jobb ha egy társaságában alakul ki, de hát most úgy vagyok én is hogy lehet randira kell mennem, pedig nagyon nem szeretem.
2022. márc. 11. 18:10
 3/20 anonim válasza:
Nehez olyan tarsasagot talalni..randit is
2022. márc. 11. 18:17
 4/20 anonim válasza:
A randi nem, csak a szex.
2022. márc. 11. 18:34
 5/20 A kérdező kommentje:
Társaságban meg szerintem borzalmas. Mármint ott találkozni először tök oké, de soha nem alakul szerintem ki semmi komolyabb csak társaságban. Én nem tudnám komolyan venni, az csak ilyen haveri/baráti dolog. Szóval mindenképp a randi lenne a jó megoldás és én nagyon szeretem :D
2022. márc. 11. 18:49
 6/20 anonim válasza:
Én is randiznék egy jót már végre. 28F/BP
2022. márc. 11. 18:54
 7/20 anonim válasza:

31F vagyok.

És egy (16L) hívott randira - itt GYK-n.

2022. márc. 11. 19:04
 8/20 anonim válasza:
Egy szerető társ hiányzik.
2022. márc. 11. 19:25
 9/20 anonim válasza:
Az aktuális partnerrem akivel összejárok mindig lehet programokat szervezni, bár én inkább otthonülős típus vagyok. Nem rég lett vége az utolsónak, a következőt is úgy választom, hogy jól érezzem magamat vele.
2022. márc. 11. 20:21
 10/20 anonim válasza:
Igen, most már nekem is. Izgalmasak ezek a dolgok, van bennem egy minimális versenydrukk, kis adrenalin meg ilyenek. :) Megismerd a másikat, tök jó amúgy! :) Az ilyen állásinterjús stílust nem szeressem, legyen kötetlen és szabadabb a hangvétel. :)
2022. márc. 11. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!