Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért zavarhatja az anyámat,...

Miért zavarhatja az anyámat, hogy eljárkálok kirándulni?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok vele élek még de van munkám járok dolgozni, egyetemet meg lassan befejezem. Hétvégén meg szeretek kirándulni menni, egyedül szoktam mert elég magányos vagyok, nincs társasági életem. Az anyámat viszont láthatóan zavarja, sokszor beszól hogy ehhez értesz, mást nem tudsz csinálni csak elmászkálni meg ilyen dolgokat. Pl. holnapi kirándulásom se tetszik neki amit terveztem. De miért sajnálja tőlem ennyire? Dolgozok már tisztességgel, társasági életem nem lehet mint másoknak, dögunalmasak a hétvégéim. Miért ne mehetnék el pár órára egyet kirándulni amit legalább élvezek?
2022. ápr. 16. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Még ha inni, vagy drogozni járnál a haverjaiddal, akkor érteném, de így nagyon furcsa. Mi lehet a baja a kirándulással? Ő mit csinál szabadidejében?
2022. ápr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Egyszer vidd el magaddal, aztán meglátja hogy milyen jó program. Azután belátja hogy jobb az, mint otthon punnyadni, vagy esetleg valami rossz dologba belemenni, rossz társaságba keveredni stb.
2022. ápr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Besegítesz otthon? Házimunka, ha van kert akkor kerti munkába? Ha nem segítesz eleget lehet az a gondja, hogy ameddig kirándulsz ő otthon takarít.
2022. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Mert nagyon sivar ember.
2022. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Egoista. El kell koltozni az ilyentol minel elobb es utana no contact.
2022. ápr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
25%
Esetleg még lehet az is a gáz hogy sok penzt költesz és nem látja rajtad azt hogy valaha el akarsz menni tőle és külön élni
2022. ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Tipik megkeseredett mérgező szülő.
2022. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet félt a hegyiembertől.
2022. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!