Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire zavarhatja a szomszéd...

Mennyire zavarhatja a szomszédokat a zene? Illetlenség?

Figyelt kérdés

Szeretem,vagy inkább csak szeretném egy héten egyszer-kétszer kiereszteni a gőzt,de igazából sosincs meg bennem az hogy jó hangosra felvegyem mert tudom,hogy hallják,nem tudok teljesen kiengedni :D

Olyan házban élünk,ami egybe van másik kettővel és vályogtégla van,egyikbe egy 70 körüli öregember van,a másikban pedig egy 40 körüli család,babával meg egy 10 körüli lánnyal. Általában 40-50%-ra veszem fel a hangot,max.valami olyannál veszem még nagyobbra ami egyszerűen megköveteli :D Nu-metal bandákat nyomatok leginkább,mint pl. a két örökzöld Limp Bizkit és Linkin Park,az előbbit különösen hangosan,szerintem ők még emészthetőek. Beesik még más stílus is,de azok már kellemetlenebbek lehetnek és lejjebb veszem. Olyan rossz korlátoltan hallgatni :/ 18/f


2018. márc. 25. 16:06
1 2
 1/19 Clay Morrow ***** válasza:
100%

Hát eléggé az, mikor tömbházban laktam én se nyomattam full hangerővel, viszont pár szomszéd éjjel 1-kor is előszeretettel alkalmazta. Viszont ha nincsenek otthon, egyértelműen tomboltathatod, csak nem tudom ez évente hányszor jön össze.

Te magad is kitapasztalhatod, hogy mindig picivel erősebben engeded, majd mikor jönnek reklamálni, tudod hol a határ.

2018. márc. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Lakóközösségben panelban és társasházban kompromisszumok vannak a normális családok között, Pl én nem szólok a szinten lakóknak meg a felettünk lévőnek ha neki áll fúrni este 6-7 óra felé, viszont ők sem kopogtatnak még 8 órakor sem a hangulatom épp olyan amilyen.


Bár én rap zene szerető vagyok, itt az alap ami meghatározza egy-egy szám hangzását, különösképp csak dübörgést hallani belőle, de pont ettől zúg a ház.

2018. márc. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%

Engem eléggé zavarna, ha valaki ennyire hangosan bömböltetné a zenét.

Nem tudnál inkább egy jó fül vagy fejhallgatót szerezni, amit ha maxra teszel, tökéletesen megfelel neked zenehallgatásra?

2018. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Öö,próbáltam néhol leírni,hogy nem bömböltetem,csak a kedvenceknél. A 40-50 mióta olyan nagy? Az egész hang van ennyi,mikor a tálcán állítjuk a hangot,maga a zene meg még annál is lejjebb,ha yt-ről megy akkor ott állítom a csúszkát,ha letöltött-ről akkor ott,

Fülhallgatótól hamar megfárad a fülem,plusz nem tudja átadni a basszust. Fejhallgatóm meg nincs

2018. márc. 25. 18:17
 5/19 anonim ***** válasza:
Eléggé változó, mennyire számít nagynak. Ahol vékonyak a falak, ott szerintem nagynak számít, de nem látok bele személyesen, milyen nálad. De csinálhatod azt is, hogy amíg nincs rád panasz, te se gondolod túl hangosnak a zenét, addig úgy hallgatod ahogy szeretnéd.
2018. márc. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
költözz putrisok közzé ott az 1-2km hallható zene sem ritka, ha a szomszédok nem zajonganak akkor te sem légy hangos
2018. márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%

Te mennyire örülnél, ha egy szomszéd-megasz@ros tehetséggel számodra jól hallhatóan karaokézna?

Mondjuk egy ilyen:


https://www.youtube.com/watch?v=FB5zHiYfpiI


Biztosan élveznéd:DD

2018. márc. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ez hogy jött ide?:D

Szerintem még örülhetnek is hogy rock,metál szerető a szomszédjuk főleg azt nézve hogy mik mennek manapság :D

2018. márc. 25. 23:25
 9/19 anonim ***** válasza:
34%

Ahogyan te oda a metáloddal:D

Másnap a szomszéd úgy énekelne kedve szerint s örülnöd kellene, hogy a korral halad:DDD


Mé, zavarna? :DDD

2018. márc. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Bocsesz de nem értem a gondolkodásmódod,fura vagy,lapozzunk :D
2018. márc. 26. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!