Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tetszett meg?

Miért tetszett meg?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit 2 éve járok egy busszal és egy iskolába. Pár hónapja elkezdtem engem nézni meg rám mosojogni és én is elkezdtem többet érezni iránta. Nem tudom miért, de a szememben egy másik egyénné alakult és olyan szexi, szép és helyes lett, pedig ugyan úgy néz ki mint eddig😂. Megtetszett és vele álmodom minden éjszaka. Amikor meglátom egyszerüen felfordul a gyomrom. De az az egy baj van hogy nem tudom miért. Ránézett a pillantásával és megváltozott minden. Nem értem hogy miért van ez és össze vagyok kavarodva.

Köszi ha végig olvastad.<3 Nem vagyok jó fogalmazó😂.


16L és a fiu 18F


2022. ápr. 16. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Mostanra értél meg nemileg
2022. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Crusholod és elkezdtél egy idealizált képet alkotni róla a fejedben. Nem belé vagy szerelmes, csak a róla alkotott képedbe.
2022. ápr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2: Sajnos ez gyakori probléma.
2022. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!