Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt tényleg rá lehet írni...

Itt tényleg rá lehet írni emberekre és ismerkedni, beszélgetni? (Ismerkedés katin kívül)

Figyelt kérdés
Eddig erre még nem is gondoltam. Csak akkor szoktam rá írni valakire ha van valami kérdésem
2022. ápr. 17. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos igen. Nem értem, miért nem lehet letiltani ezt a funkciót.
2022. ápr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1: bárkit letilthatsz.
2022. ápr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 gondolom lány vagy. Nem muszáj nézni az üzeneteket.

Ezért is tartom értelmetlennek hogy csak lányokra írjak rá mert sokan írnak nekik és így nem jó.

2022. ápr. 17. 11:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem annyira rossz. Több emberrel folytattuk a beszélgetést, miután egy kérdés alatt összetalálkoztunk. Valakivel zenéről beszélek, valakivel a tini problémáiról, valakivel a családja nyomoráról. Nem zaklatok senkit. Aztán volt olyan, hogy rám írt egy meleg srác, de ő sem volt erőszakos és megértette, amikor mondtam, hogy not interested. Vagy olyan is volt, hogy valakivel elkezdtünk levelezni, aztán abbamaradt...

Szerintem ez része a dolognak, és igen, a letiltás gomb is egy opció, egyszer már én is alkalmaztam.

De aki előre tudja, hogy nem akar egyáltalán levelet kapni senkitől, annak valóban hasznos lenne, ha be tudná állítani előre, hogy ne lehessen neki levelet írni.

49f

2022. ápr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért jó érzés csak úgy beszélgetni valakivel itt is.
2022. ápr. 17. 11:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg. Rengeteg emberrel beszélgettem itt, barátságok is lettek belőle. Sőt még a barátnőmet is itt ismertem meg. Van direkt ismerkedés topic, de bármelyik kategóriában lehet beszélgetni privátban is. Amúgy nem különböznek ám annyira az emberek egymástól, mint sokan hiszik.
2022. ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, aztán vagy visszaír vagy nem.
2022. ápr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és szerintem ez egy nagyszerű funkciója az oldalnak. Nagyon sok ember magányán enyhít - persze csak ha értelmes emberekről beszélünk.
2022. ápr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amióta kiírtam a kérdést azóta rá írtam egy csomó lányra, csak kíváncsiságból :)) meg amúgyse beszélgettem már lánnyal jó pár éve
2022. ápr. 17. 21:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!