Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normalis ferfiak is jarnak...

Normalis ferfiak is jarnak prostitualthoz vagy csak az undorito pofatlak barmok?

Figyelt kérdés

Van tapasztalatotok? Vagy ha nincs esetleg egy velemenyt kernek hogy hogyan gondoljatok ezt.

Normalis alatt azt ertem, aki nem probal megalazni, nem szologat be,igenyes, es normal szexet akar.


2022. ápr. 17. 15:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
100%

Akiket én ismerek és tudom hogy jár/járt már prostinál, azok inkább nagyon visszahúzódóak, és ezért az ismerkedés náluk nehézkes helyzet. Van, aki annyira szorong már a gondolattól is, hogy meg kell ismerkednie valakivel, hogy számára egyszerűbb, hogy fizet és le van tudva. Én nem helyeslem ezt a hozzáállást, de nem az én dolgom és nem szólok bele.

Azt viszont nem értem, hogy jön ide a megalázás meg a beszólogatás. Te ezt tapasztaltad?

2022. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
27%

Senkit nem érdekel hogy kivel fekszel le.

Ha neked így jón csak össze vagy épp két nő közt vagy az mindegy.

Tégy ahogy jól esik, csak egyszer élsz.

A nőkre meg ne hallgass, ők nem tudják hogy milyen az mikor nem tudnak szexelni.

2022. ápr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
91%
Ha hiszed ha nem a prostiknak is van önérzetük, ha nem viselkedsz normálisan elhajtanak a csába.
2022. ápr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem főként alacsony önbizalmú, pattanásos, kolbásszagú, naponta sört vedelő kövér férfiak vesznek igénybe ilyen szolgáltatásokat, akik senkinek sem kellenek... 🤷‍♂️🤷‍♂️ Szánalmas...
2022. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
39%
#4: Azt te csak hiszed!
2022. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
35%
4. Persze ha azzal szexelsz akivel csak akarsz akkor nyilván lenézed a másikat. De ez nem így van minden társadalmi osztálynak megvan a maga prostija. Hiszed vagy se, nem csak a lúzerek járnak prostihoz!
2022. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
17%
Utolsó tipikus esete az olyan nőnek akinek fényesre nyalja a seggét az élet...
2022. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
15%
Igen, járnak normális férfiak is.
2022. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
24%
Nah a kövér lúzer szalámiszagú incelek betámadtak, lepontoztak.. Jujj mi lesz!!! 😱😱😱
2022. ápr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
24%
9. Üldögélj csak nagy boldogan hogy neked bejött az élet. Való igaz hogy sokan irigyelnek.
2022. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!