Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Freddie...

Mi a véleményetek Freddie Mercury-ról?

Figyelt kérdés
Külső és belső tulajdonságai alapján.

2022. ápr. 17. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mint zenész: géniusz. Mint magánember: nem éppen a példás életviteléről volt híres. Az volt a hitvallása, hogy az életet az utolsó cseppig ki kell élvezni és ehhez hozzátartoznak a szexpartik, a drogok, stb. Külsőleg nem volt klasszikus értelemben véve jóképű (Roger Taylor sokkal inkább), de volt az arcában valami érdekesen egzotikus (talán az indiai származása miatt), ami kiemelte a többiek közül. Egyszerűen nem lehetett nem odafigyelni rá, nem észre venni, annyira markáns személyiség volt.
2022. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Röviden: 💛


Kicsit hosszabban:

Külsőleg: mivel nem vagyok meleg, csak annyit, hogy elég vonzó ember volt. Az öltözködése, de inkább a stílusa viszont különösen tetszik.

Belsőleg: az egyik legkedvesebb világsztár. Szeretteinek mindent megadott, és nem csak azért, mert anyagilag megtehette. Jószívű, nagy igazságérzetű volt, fantasztikus volt a humora és sokszínűsége. A rajongóit is szerette. Nem a pénzért alkotott, ha megunta volna, hagyta volna az egészet. Az interjúiból azt is megtudtam, hogy nagyon intelligens ember volt.

2022. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Zseni volt, mindent tudott és mindennel rendelkezett a szakmáról. Az első saját, akkor még kazettám Freddie Mercury szólóalbuma volt, a Mr. Bad guy. A magánéletét kár firtatni, siker, pénz, csillogás, drogok sok más embert is meghülyítene, mint ahogy meg is hülyített sokat. Élte a rocksztárok életét. Mondjuk vigyázhatott volna magára, így többé már nem ír dalokat sajnos
2022. ápr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én akkor születtem, amikor sajnos ő már pár éve nem élt. Most ismerkedtem még csak meg a dalaival, a Queen-nel, és egyszerűen imádom. Az embert magát is. Nagyon szimpatikus, nagyon vonzó, eszméletlen úgy ahogy van, sok interjút is néztem róla, koncertfelvételeket, egyszerűen megbabonáz. És mivel mégcsak most ismertem meg úgy igazán, nagyon rossz érzés, hogy konkrétan egy halott emberért rajongok. Én még csak most, 31 évvel a halála után gyászolom. Normális ez egyáltalán?

2022. ápr. 18. 09:44
 5/13 anonim ***** válasza:
Normális, vagyunk így pár millióan :)
2022. ápr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem is csodálom :) csak olyan idiótának éreztem magam emiatt
2022. ápr. 18. 14:29
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#4: Én 13 éves voltam, amikor meghalt és iszonyúan megrázott. Azt hiszem, akkor voltam életemben először depressziós. Évek kellettek hozzá, hogy ne az jusson először eszembe egy-egy Queen szám hallatán, hogy Freddie meghalt. Mégis azt mondom, hogy így válhatott igazi legendává (mint Janis Joplin, vagy John Lennon, akiknek a népszerűsége a haláluk után még inkább kiteljesedett). Szerintem, a Show Must Go On sem ütött volna ekkorát, ha Freddie életben marad.
2022. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A kedves 7-esnek: feltéve, hogy egyáltalán megszülettek volna a hasonló dalok.
2022. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Persze biztos mégnagyobbá tette a halála, még ha ez nagyon rosszul is hangzik. De szerintem Freddie már akkor is legenda volt, amikor élt.
2022. ápr. 18. 19:07
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lettem felsős általánosban, amikor meghalt. Emlékszem, hogy a halálhírét bemondták az iskolarádióban.


Tény, hogy az ilyen karizmatikus és tehetséges emberek miatt volt akkoriban divat és vonzó a az extrovertáltság - érdekes, hogy manapság pont az introvertált stílus a menő a fiataloknál.


Zseni volt, igen.


Nem kell, hogy furának gondold, hogy most "gyászolod", egyszerűen éld meg, építsd magadba, amit ő még halálában is ad.

2022. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!