Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert mondjak itt sokan hogy...

Miert mondjak itt sokan hogy gaz leggingsben lenni? Miert lenne gaz?

Figyelt kérdés

Rajtam kb mindig az van. Dolgozni is abba jarok es ha elinteznivalom van barhol, abban megyek. Ha nagyon hivatalos akkor veszek fel csak famert. Miert lenne gaz leggingsben lenni? Jo az tenyleg gaz amikor a leggings bele megy a lany seggebe es ugy jarkal, de en nem az a fajta vagyok es nagyon sokat ismerek aki leggingsben van.

Miert gaz?

Ilyenre gondolok :


[link]


2022. ápr. 19. 12:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 A kérdező kommentje:
Szerintem sportos es kenyelmes. Nem gaz. Dolgozni nem fogok kioltozve jarni. Aki ez gaznak tartja szerintem az tipikus 100kilos asszonyok akik irigyek egy csinos nore.
2022. ápr. 19. 12:15
 2/73 anonim ***** válasza:
18%
Külföldről írsz. Ott nem gáz. Mo.-on az.
2022. ápr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem izgat ki szerint gáz vagy sem, én is sokszor hordom. Munkába mondjuk nem, de boltba vagy sétálni stb simán.
2022. ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 A kérdező kommentje:

Nem kulfoldrol irok.


3. Engem sem izgat csak szembe jott velem egy ilyen kerdes es mindenki olyan csunyakat irt. Szerintem csak irigyek

2022. ápr. 19. 12:21
 5/73 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem hogy mindenre az irigység lenne a válasz. Melyik kérdés volt ez?
2022. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy mindenre az irigyseg a valasz. De erre nem lehet mas.


Ird be a keresobe hogy leggings,es kidob egy parat

2022. ápr. 19. 12:27
 7/73 anonim ***** válasza:
96%

Az se mindegy, mit dolgozol és milyen beosztásban. Milyen a vállalati kultúra, hogyan vannak a többiek öltözve.

És ami a legfontosabb: felül mi van? Általában azt szokták mondani, hogy aki leggingsben van, az vegyen olyan hosszú felsőt, ami legalább a csípőjét takarja. Kivéve, ha fel akarja szedni a főnökét. :-)))

2022. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 A kérdező kommentje:
Sima poloval hordom altalaban.
2022. ápr. 19. 12:31
 9/73 Metionin ***** válasza:
93%
Nem a ruhadarab gáz önmagában, hanem hogy sokan minden önkritika nélkül felveszik miközben bevág, átlátszódik, kiadja a hájhurkákat, tevepatát stb. Egy nem átlátszó darabbal megfelelő alakon megfelelő alsóneművel semmi gond nincs, ellenben meglehetősen nagy százalék hordja vizuális környezetszennyezés gyanánt. Egyszerűen fel kell ismerni, hogy vannak ruhák, amik nem minden alakon állnak jól és ezeket adott esetben inkább jobb hanyagolni.
2022. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
53%
Férfiként mondom, hogy közönséges. Ha nem érted, hogy miért, akkor nem fogom magyarázni.
2022. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!