Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sokan itt...

Miért van az, hogy sokan itt a privát üzenetekre nem akarnak válaszolni, csak max. kiírják a kérdéshez a válaszukat?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 18. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért, mert a valódi nevével regisztrált ide és azt nem akarja felfedni.
2022. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Mert tizenvalahány éve volt egy jó rendszer a privát üzenetekre, emailben érkeztek, és az ember normálisan tudta őket kezelni, szortírozni, és valóban privát volt. Ráadásul opcionális volt, ki lehetett kapcsolni.


Manapság erőszakkal érkeznek, ha akarja az ember, ha nem, és az üzemeltető szerverén vannak tárolva, hogy véletlenül se lehessen privát dolgokról diskurálni, hiszen az üzemeltetőtől a buzerátorig az olvassa, aki akarja.


Amióta ezt bevezették x évvel ezelőtt, nemre, fajra, vallási hovatartozásra való tekintet nélkül minden privátot olvasatlanul törlök, és a szerzőt tiltom. Nem vagyunk kötelesek támogatni egy ilyen rendszert.

2022. ápr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1# Igen.


Nem akar magára szabadítani valami bolondot.


Nekem is írt 2 x is valaki, hogy jajj, segítsek neki. De basszus, hát ez az oldal pont erről (is) szól, hogy ha problémája van, akkor kérdez.

Nem privát kipécéz valakit és azt kérdezi.

Én nem válaszoltam ezekre.

Egyébként meg többször érkezik kife obszcén, sértő üzenet beteg emberektől.

Gyanús aki priv settenkedik és nem nyíltan.

2022. ápr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 qkker1 ***** válasza:
87%
Mert nem a privátozásról szól az oldal!
2022. ápr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több indokom is lenne:

-Nem szeretném, ha tudná a felhasználónevem, és esetleg a későbbiekben újra rám írna.

-Több problémás egyéntől kaptam privátot, mint normálistól. Voltak, akik csak "beszélgetés miatt" írtak rám, vagy "kérdezni akartak valamit", de hamar kibújt a szög a zsákból, hogy igazából ismerkedni akartak, esetleges párkapcsolat reményében. Amikor óvatosan megmondtam, hogy ebben viszont nem lennék benne, olyan alpári stílusra váltottak.. csak néztem. Volt olyan is, aki azon sértődött meg, hogy nem akartam megadni a Fb-m 2 üzenetváltás után.. Eleinte meg kedvesek és figyelmesek voltak, de hirtelen megváltozott a stílusuk.

-Nem a "privátozás", üzenetküldözgetés miatt vagyok itt.

-Olyan is volt, hogy olyan keysmash-t kaptam, hogy egyszerűen nem volt kedvem dekódolni, válaszolni még annyira sem.

2022. ápr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

1. Nem barátkozni járok a weboldalra.

2. Tisztességes embernek semmi oka nem lehet arra, hogy ne vállalja más emberek előtt is a véleményét, (amit van is hol kinyilvánítania,) - nem csípem a sunyi embereket.

2022. ápr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A szexualitás kategóriában mindig az eredeti kérdés alá válaszolok a privátozóknak. Mert még ha szívesen is válaszolok a plusz kérdésekre, akkor sem szeretem többfelé elküldeni ugyanazt. Nem mellesleg, semmi kedvem ismerkedni, sem a megszokott ezerszer-kivesézett-sablon-18+ témákról dumcsizni unatkozó hímneműekkel. De amúgy néha akadnak kivételek, akiknek válaszolok privátban, mert látszik az üzenetükön, hogy velük lesz miről értelmesen eszmecserét folytatni. Más kategóriákban is csak akkor válaszolok privátban, ha van miért. Ismerkedni csak úgy szórakozásból nem fogok, mert se időm, se kedvem hozzá. Ha van feltűnő kapcsolódási pontunk, akkor viszont szoktam privátban válaszolni.
2022. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
LOL. En olvasatlanul torlok minden uzenetet. Ki van irva a kerdes, arra irtam egy valaszt. Mi meg?
2022. ápr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarnak külön kapcsolatot kialakítani emiatt.
2022. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!