Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért éreztem nyári melegnek...

Miért éreztem nyári melegnek az időt, amikor csak 11 fok volt kint?

Figyelt kérdés
Délután, amikor kimentem az utcára sütött a nap, nem fújt a szél, kizöldülve voltak a növények, tiszta nyári idő volt, majdnem elájultam a hőségtől, pedig nem kabátot, hanem pulóvert vettem fel. Mi az oka, ha valóban 11 fok volt csak? Lehet, hogy a napon 20 fok is volt? Nektek nem volt melegetek?
2022. ápr. 19. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érzem olyan melegnek, de lehet arról van szó, hogy megszoktad, hogy hideg van és ahhoz képest ez kimondottan jónak tűnt. Mondjuk idén is volt már ennél jobb idő.
2022. ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
közvetlen napsütés miatt. Ha be lett volna borulva, esett és fújt volna a szél akkor megérzed a 11 fokot
2022. ápr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"sütött a nap, nem fújt a szél"

Emiatt. A napsütés erős, felmelegített, és nem volt szél, ami gyorsan elvitte volna rólad a hőt. (habár 11 fokot nyári melegnek érezni még ilyen körülmények között is kissé erős. nem voltak esetleg izlandi felmenőid?)

2022. ápr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!